שתף קטע נבחר

רוזנשטיין רוצה לצאת לחתונה: "לעמי פופר נתנו"

העבריין שמרצה 12 שנות מאסר טוען בעתירה שהגיש לבית המשפט כי שירות בתי הסוהר מתעלם מבקשתו להשתתף בחגיגת הנישואין של בתו

"מדובר בצורך הומניטרי מדרגה ראשונה". שנתיים בדיוק לאחר שהתאפשר לו להשתתף בטקס הנישואין של בנו, מבקש העבריין זאב רוזנשטיין לקבל הקלה דומה שתאפשר לו לצאת לחתונת בתו. רוזנשטיין, שנחשב בעבר ליעד מספר 1 של המשטרה, מרצה בכלא שיטה 12 שנות מאסר שנגזרו עליו בבית משפט אמריקני.

 

דיווחים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

בעתירה שהגיש היום (ד') לבית המשפט המחוזי בנצרת באמצעות פרקליטו, עו"ד מיקי חובה, טוען רוזנשטיין כי שירות בתי הסוהר מפלה אותו לרעה ועדיין מייחס לו מעמד של עבריין בכיר שמגביל אותו מאוד. לטענתו, למרות פניות חוזרות ונשנות לצאת לחתונת בתו, בשירות בתי הסוהר מתעלמים מפניותיו.

 

בעתירה נכתב כי רוזנשטיין מתנהג ללא דופי בבית הסוהר ומשתף פעולה עם רשויות הכלא. "כיום הוא אסיר רגיל לכל דבר ועניין", צוין בעתירה. עו"ד חובה התייחס בעתירה להטבות שניתנו לטענתו לאסיר עמי פופר, שמרצה מאסר עולם בגין רצח שבעה ערבים על רקע לאומני. "למרות העבירות החמורות של פופר הותר לו לצאת לטקס ברית המילה של בנו, לטבילה במקווה, לחתונתו וללוויית סבו. אין זו הפעם הראשונה שבה אדם מסוכן כמו פופר יוצא לחופשות מיוחדות".

 

יציאה של רוזנשטיין מתחומי כלא שיטה תצריך באופן טבעי היערכות לוגיסטית לא פשוטה שמוערכת בהוצאה גדולה לצורכי אבטחה וליווי, אולם לטענת פרקליטו מדובר ב"צורך הומניטרי. אסיר הוא בראש ובראשונה אדם, קל וחומר בעל משפחה ואב לילדים". רוזנשטיין מבקש לצאת ל-12 שעות לחתונת בתו בלבוש חגיגי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השתתף בחתונת הבן. רוזנשטיין
צילום: יגל בר-קמא
עו"ד מיקי חובה
צילום: יניב איתן
מומלצים