שתף קטע נבחר

ביל גייטס: לג'ובס היה חוש שיווק מדהים

שני ענקי הטכנולוגיה נפגשו ימים ספורים לפני מותו של מנכ"ל אפל. יו"ר מיקרוסופט סיפר בראיון לתוכנית הטלוויזיה 60 דקות איזו תכונה של ג'ובס היה רוצה לעצמו

מנהיגים יריבים, נביאים בעלי תפיסה שונה, שליטי העולם הטכנולוגי המחלקים אותו ביניהם. אין סיכום של מהפכת המיחשוב הביתי שהחלה בשנות השמונים, שיתעלם משני הענקים סטיב ג'ובס המנוח וביל גייטס והיחסים ביניהם. בראיון בתוכנית הטלוויזיה "60 דקות" חשף גייטס הפגישה האחרונה שלהם ימים ספורים לפני מותו של ג'ובס.

 

 

ברגע שהמראיין תפש כרגשי במיוחד במהלך הראיון, יו"ר מיקרוסופט סיפר כי בפגישה שוחח עם ג'ובס על הדברים שלמדו בחיים ועל המשפחות שלהם, על טכנלוגיה וחינוך ועל היאכטה שבונה ג'ובס (ושהושקה אחרי מותו) גייטס אמר שההאווירה לא לא הייתה מלנכולית.

 

גייטס הודה בראיון כי אפל הבינה כיצד צריך לעצב טאבלט הרבה לפני מיקרוסופט שניסתה וניסתה. יש גם אולי סיבה לכך שאפל הצליחה לעשות את זה טוב לראשונה: כשהמנחה שאל את גייטס איזו תכונה היה רוצה שתהיה לו ממנכ"ל אפל המנוח, השיב גייטס כי היה רוצה שיהיה לו "את חוש העיצוב שלו, שכל דבר היה צריך לעמוד בסטנדרט אסתטי". עוד הוסיף גייטס כי "ג'ובס ידע על מיתוג. היה לו חוש מדהים לגבי שיווק".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: MCT
מעלה זכרונות. ביל גייטס
צילום: MCT
מומלצים