שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  רוכבים היכו בקסדה פקח רשות הטבע שהעיר להם
  שני רוכבי אופנועים וטרקטורונים החשודים שפגעו בבעלי חיים בבריכת הנופרים בגן הלאומי ירקון התבקשו להזדהות ובתגובה תקפו את אורי סולימני, פקח רשות הטבע והגנים: "בזמן שכל המדינה אכלה עוגות גבינה, אני שכבתי במיון ותפרו את ראשי"

  בזמן שעם ישראל חגג את ערב שבועות, נזקק פקח רשות הטבע והגנים אורי סולימני (26) לשישה תפרים בראשו בבית החולים בילינסון בפתח תקווה לאחר שהותקף על-ידי קבוצה רכובה על אופנועים וטרקטורונים בבריכת הנופרים בגן הלאומי ירקון.

   

  עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

   

  פקחית של רשות הטבע והגנים ביקשה מהם לעזוב את הקבוצה שנכנסה לגן אתמול בשעות אחר הצהריים מפני שחל איסור כניסה עם רכבים לאזור בריכת הנופרים. כשהקבוצה התעלמה מבקשתה, קראה לסולימני שהגיע למקום מלווה בכוחות מג"ב. "החבר'ה האלה פגעו בבעלי חיים בשטח השמורה", מספר סולימני, תושב גבעת השלושה, "ביקשנו מהם להזדהות, אך הם סירבו. שניים מהם היו עם קסדות ומשקפי רכיבה וברגע שהודענו להם שהם מעוכבים עד שיזדהו, הם ניסו לברוח".

   

  טופל בבית החולים בילינסון לאחר התקיפה ()
  טופל בבית החולים בילינסון לאחר התקיפה

  תלונה הוגשה במשטרה ()
  תלונה הוגשה במשטרה

   

  ברגע הזה הלם אחד מהם בסולימני עם הקסדה שהייתה בידו. "הוא היכה בראשי בכל הכוח. לא איבדתי את העשתונות וריססתי את שניהם בגז מדמיע, בעוד חברו מנסה לתקוף אותי. נטרלתי אותם מיד ולמקום הגיעו ניידות משטרה שעצרו אותם. נאלצתי להשתמש בג מדמיע כי חשתי סכנה מיידית לחיי". שניים מחברי הקבוצה הובאו למעצר במשטרת פתח תקווה ותלונה הוגשה נגדם. השניים האחרים קיבלו קנסות מפקחי רשות הטבע והגנים.

   

  מיד לאחר התקרית הובהל סולימני לבית חולים בילינסון ונזקק לשישה תפרים בראשו. "התפקיד שלי, כפקח ברשות הטבע והגנים הוא לשמור על בעלי חיים מוגנים ושמורות טבע למען הציבור. בזמן שכל המדינה אכלה עוגות גבינה, אני שכבתי בחדר המיון ותפרו את ראשי".

   

  לדברי הפקח, "הציבור צריך להבין שאנו עובדים בשבילו, כדי שבין בנייני המגורים והבטון יהיו אזורים יפים ושמורים שיוכלו לטייל וליהנות בהם. כאשר יש אנשים שמחבלים באותם ערכי טבע וערכי מורשת, התפקיד שלנו הוא למנוע את הפגיעה הזו. כואב לי מאוד שאת ערב החג ואת יום העבודה שלי נאלצתי לסיים בצורה כזו". סולימני מעיד שהוא שרוי בהלם וזעזוע מהאירוע וסובל מכאבי ראש חזקים. עם זאת, הבהיר: "אני מקווה לחזור לעבודה בהקדם האפשרי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים