שתף קטע נבחר

נערים כיבו סיגריות על ילד "בגלל משחק כדורגל"

עוד אירוע אלים במהלך החג. שני נערים בני 13 היכו באלימות ילד בן 11 מכפר קאסם: "הם גררו אותי לצד הכביש. כשדיברתי אליהם, הם רק הכאיבו יותר"

סכסוך בין נערים על משחק כדורגל נגמר בתקיפת אלימה של ילד בן 11 מכפר קאסם, שבמהלכה כיבו על גופו סיגריות. הילד, שהותקף אתמול (יום ג') בידי שני נערים בני 13 כשהיה בדרכו הביתה מבית הספר, נפצע באורח קל-בינוני והובהל לבית החולים שניידר בפתח תקווה.

 

עוד עדכונים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

הילד סיפר שכאשר יצא מבית הספר לכיוון הבית, חסמו את דרכו שני נערים והחלו לתקוף אותו. "הם גררו אותי לצד הכביש והמשיכו לתקוף אותי ולא הסתפקו רק במכות, אלא גם כיבו סיגריות על כל חלקי גופי". הילד סיפר שצעק כל הזמן מכאבים, "לא הבנתי מה הם רוצים ממני. ביקשתי מהם לא לתקוף, אבל בכל פעם שניסיתי לדבר אליהם, הם רק הכאיבו לי יותר, והם הזהירו ואיימו על כל מי שבא להרחיק אותם".

 

כיבו סיגריות על גופו  ()
כיבו סיגריות על גופו

 

אביו של הילד סיפר שבמקום חלפו שני אנשים מבוגרים, שהפסיקו את מסכת האלימות. הנערים נמלטו מהמקום. "הם עזבו את הילד שלי מלא בדם ועליו סימני אלימות קשים. הגעתי למצב שאני מפחד כשהילד שלי בבית הספר. צריך לפתור את הבעיות בצורה תרבותית ללא אלימות, ולא משנה על מה הרקע".

 

קרוב משפחה אחר סיפר על הרקע של האירוע האלים: "הבנתי ששני הנערים והילד שהותקף שיחקו יחד כדורגל לפני מספר ימים, והתווכחו ביניהם על שטויות, מה שגרם לאירוע התקיפה. אני מגנה את המעשה ודורש לנקוט את הצעדים המתאימים כדי למגר את תופעת האלימות. אירוע תקיפה שכזה היה יכול להיגמר באסון".

 

ראש העיר כפר קאסם עו"ד נאדר סרסור גינה את האירוע, ואמר כי נושא האבטחה בבתי הספר נמצא בראש סדרי העדיפויות. "פנינו לגורמים הרלוונטיים וביקשנו תקציבים להעסקת שומרים בתוך בתי הספר כדי שנוכל לשמור על שלום התלמידים. הגורמים הבטיחו לטפל בפניות שלנו". מהמשטרה נמסר ש"התקבלה תלונה בעניין הילד ונפתחה חקירה".

 

באירוע אלים אחר, היכו שני רוכבי אופנועים וטרקטורונים את אורי סולימני, פקח רשות הטבע והגנים באמצעות קסדה: "בזמן שכל המדינה אכלה עוגות גבינה, אני שכבתי במיון ותפרו את ראשי", סיפר. האירוע החל כאשר פקחית ביקשה מהם לעזוב את בריכת הנופרים בגן הלאומי ירקון. הם לא שעו לבקשתה והיכו את הפקח שהגיע לעזרתה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים