שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעד את התקיפה שלו בידי נער ונחקר כחשוד
  ביום שני הותקף הרצל שממי בן 61 מחדרה בידי נער מחוץ לביתו בגלל ויכוח על חניה. הוא פונה לבית חולים עם חבלות קשות וכשהגיע להגיש תלונה, גילה שהוא החשוד בתקיפה. האם צילומי מצלמת האבטחה שלו ישכנעו את המשטרה?

  הרצל שממי, בן 61 מחדרה, התקין בעבר מצלמת אבטחה מחוץ לביתו. הוא לא שיער שהמצלמה הזו תתעד את תקיפתו בידי נער בן 17. כעת הוא נדרש להסתייע בסרטון כדי להוכיח למשטרה שהוא לא היכה את התוקף, כפי שהוא נחשד. "בסך הכול החניתי את הרכב שלי מול הבית על שפת המדרכה ומצאתי את עצמי מותקף על-ידי נער בן 17. האבסורד הגדול הוא שכשהגעתי להתלונן במשטרה, נחקרתי באזהרה על תקיפת קטין", סיפר כשהוא יושב בסלון ביתו חבול וכואב.

   

  עוד עדכונים בעמוד הפייסבוק של ynet

     

  התקיפה מחוץ לבית תועדה במצלמת האבטחה. כך זה נראה    (צילום: אבישי זיגמן)

  התקיפה מחוץ לבית תועדה במצלמת האבטחה. כך זה נראה    (צילום: אבישי זיגמן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כשחזר שממי לביתו ביום שני האחרון, הוא החנה את מכוניתו ליד הבית. בכניסה לבית נתקל בנער שדרש ממנו להזיז את המכונית, "סירבתי ושאלתי אותו 'למה מה קרה? הרכב לא מפריע לאף אחד'. הוא החל להשתולל, לצעוק ולקלל והצמיד את הפנים שלו מרחק ס"מ מפניי. הנפתי יד כדי להרחיק אותו ממני והוא החל לתקוף אותי באכזריות".

   

  שממי מספר שספג יותר מעשרה אגרופים. "הייתי בהלם, מבולבל לגמרי. משקפי הראייה שלי נפלו ונשברו. גם לאחר שנפלתי על הרצפה הוא המשיך לבעוט בי באכזריות בכל חלקי הגוף. הצלחתי לקום בקושי מהמדרכה וברחתי מאחורי רכב, אך הוא המשיך לרדוף אחריי. הפעם הוא החזיק ביד חפץ מברזל. מזלי ששכן שלי הגיע למקום והפריד בינינו". התקיפה, מספר שממי, נמשכה דקות ארוכות, "וכל הזמן אני אומר לעצמי מתי כבר זה ייגמר? זה לא ייאמן. הוא היה כאילו באמוק ולא הפסיק לתקוף אותי. פחדתי. אם לא השכן, הייתי מת".  

   

  ספג חבלות קשות ברגליו (צילום: ג'ורג' גינסברג ) (צילום: ג'ורג' גינסברג )
  ספג חבלות קשות ברגליו (צילום: ג'ורג' גינסברג )

  מהלומות גם בראשו (צילום: ג'ורג' גינסברג ) (צילום: ג'ורג' גינסברג )
  מהלומות גם בראשו(צילום: ג'ורג' גינסברג )
   

   

  אלגרה, אשתו של הרצל, משחזרת: ''חזרתי מהעבודה וכשהתקרבתי לבית ראיתי את בעלי שכוב על המדרכה והנער מכה בו. התחלתי לצעוק לו שיפסיק ושאלתי מה הוא רוצה מבעלי שהוא כבר בן 61, אך הוא המשיך להכות אותו. צרחתי ובכיתי עד שהשכן הפריד".

   

  למקום הוזעקה המשטרה ואמבולנס שפינה את שממי לבית החולים. המשטרה עיכבה לחקירה את הנער. ''פינו אותי לבית החולים ועברתי בדיקות וטיפולים. מצאו שרגל אחת שבורה ליד הברך, יש לי חבלה קשה בפיקה ברגל השנייה, היד נפגעה ואני בקושי יכול להזיז אותה". עוד סיפר שהוא סובל מחבלות ומחתכים במקומות שונים בגופו וקיבל משככי כאבים, "הרופאים אמרו שחלק מהפציעות יירפאו רק בעוד חודשיים".

   

  לאחר שחרורו מבית החולים החליט שממי להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה על התקיפה: ''בתחנה גיליתי שהמצב אבסורדי. החוקר אמר שאני חשוד בתקיפת קטין ואפילו נחקרתי באזהרה. הבנתי שהנער טען שאני תקפתי אותו והחזקתי אבן ביד. הנער שוחרר במקום להיות במעצר. אני לא מתכוון לוותר ואלחם עד שהצדק יצא לאור. מה שעברתי זו הייתה תקיפה לשם תקיפה, סתם הוא התגרה בי על מנת לתקוף אותי, בריונות ואלימות לשם אלימות. מפחיד להיות מותקף בבית שלך. לאן הגענו?"  

   

  אביו של הנער מסר גרסה שונה לאירוע. לטענתו, שממי הוא זה שתקף את בנו ואף גרם לו לחבלות. "הבן שלי בסך הכל ביקש ממנו להזיז את הרכב כדי שלא יפריע לכניסה לבית שלנו, ושממי קילל ותקף אותו בזמן ששניהם נפלו על המדרכה", טען האב. "שממי נתן לו סטירה, היכה אותו וגרם לו לחבלות מדממות ברגליו. הילד היה בבית החולים והוא עדין סובל מכאבי תופת. הילד בסך הכל הגן על עצמו".

   

  בבית מותקנות כאמור מצלמות שתיעדו חלק מהתקיפה. שממי: ''הצילומים מעידים יותר מכול שאני לא תקפתי אלא הותקפתי. אני מקווה שהמשטרה לא תטייח את מה שקרה". ילדיו הוסיפו: ''רק עכשיו הצלחנו להעביר את הצילומים למחשב ונדאג להעבירם למשטרה כדי שיראו את האמת". מהמשטרה נמסר כי טענותיו של שממי ייבדקו.

   

  המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ג'ורג' גינסברג
  מסתייע בבני משפחתו כדי לזוז
  צילום: ג'ורג' גינסברג
  מומלצים