שתף קטע נבחר

עדות: זוג נכנס לדירת מדלן מקאן לפני היעלמותה

האם חידוש החקירה של היעלמות הילדה הבריטית מאתר הנופש בפורטוגל ב-2007 מניב תוצאות? עדי ראייה חדשים סיפרו על בני זוג בגיל העמידה שניסו להרגיע ילדה בוכה בערב המקרה. פורסמה מפת אתר הנופש והדירות שבאחת מהן אולי שהה החוטף

בלשים בריטים החוקרים את פרשת היעלמותה של הילדה מדלן מקאן בודקים טענות שלפיהן בערב המקרה נראו בני זוג בגיל העמידה נכנסים לדירה שבה שהתה הילדה בת השלוש, וניסו להרגיע את הבכי שלה. כך פרסם אמש (א') "הסאנדיי אקספרס" הבריטי. הדיווח מגיע יומיים אחרי ההודעה על חידוש החקירה על אודות היעלמותה באתר נופש בפורטוגל במאי 2007.

 

 

מפת אתר הנופש והמתחמים סביב הדירה ()
מפת אתר הנופש והמתחמים סביב הדירה

ההורים קייט וגארי מקאן (צילום: AP) (צילום: AP)
ההורים קייט וגארי מקאן(צילום: AP)

 

מקאן נעלמה מדירת הנופש שבה שהתה המשפחה בזמן שהוריה קייט וגארי סעדו בחברת מכרים בבר שנמצא כמה עשרות מטרים משם. בחקירה המחודשת הגיעו אנשי הסקוטלנד יארד לשני עדי ראייה שסיפרו על בני זוג שנכנסו לדירת הנופש כששמעו אותה בוכה. העיתון ציטט מקור שאמר: "ככל הנראה הם היו מודאגים מהבכי שלה ונכנסו כדי לבדוק אם הם יכולים לנחם אותה".

 

החוקרים ינסו להיעזר בעדי הראייה כדי לזהות את בני הזוג. החקירה מתמקדת בשלב זה במספר מצומצם של בתים באזור דירת הנופש שבה שהתה משפחת מקאן, במטרה לזהות את הבעלים שלהן, את הנופשים באותו זמן וגם דיירים לא חוקיים ששהו בהן כשמקאן נעלמה.

 

משפחת מקאן שהתה בדירה בבלוק 5, והחוקרים מתמקדים בבלוקים 4 ו-6 שנמצאים משני הצדדים של המתחם, וכן בבלוק 2 שמאחורי הדירה. ההנחה היא שאדם ששהה במתחם עקב אחרי תנועותיהם של בני המשפחה.

 

עוד ידיעות מהעולם - בערוץ החדשות של ynet:

 

ביום שישי הודיע הסקוטלנד יארד כי זוהו מספר חשודים חדשים במעורבות בהיעלמותה של מקאן. בהודעת משטרת המטרופולין של לונדון נמסר כי במסגרת סקירה שנערכה, עלתה רשימה של אנשים חדשים שדרושים לחקירה. בשבת הצהיר הארגון שכיוון החקירה מתמקד בעובדי תחזוקה מאתר הנופש - שרתים, מנקים וגננים - שחלקם הועסקו במקום.

 

מדלן, שאמורה להיות כיום בת 10, נעלמה מדירת הנופש שם השאירו אותה הוריה עם שני אחיה התאומים. אחת לשעה הגיע אחד ההורים לדירה כדי לבדוק שהכול בסדר, אך בשעה 22:30 גילה אחד מהם כי מדלן נעלמה ממיטתה.

 

משפחת מקאן מנהלת מאז ההיעלמות קמפיין תקשורתי בינלאומי כדי למצוא את בתם. מאז ההיעלמות התקבלו אינספור דיווחים מאזרחים במדינות אירופה שסיפרו כי ראו את הילדה במקומות שונים. אך עד כה אף אחד מהדיווחים לא אומת.


פורסם לראשונה 19/05/2013 23:17

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
ההורים גארי וקייט עם תמונתה של מדלן מקאן
צילום: AP
מומלצים