שתף קטע נבחר

החשוד השלישי: "לא אנסו אותי. רוצה פוליגרף"

היחיד מבין 3 החשודים ברצח בברנוער ששמו אסור בפרסום אמר לחוקריו כי לא היה בקשר עם בכיר הקהילה הגאה: "לא אכפת לי שתפרסמו את שמי. אני חף מפשע". הוא תקף את המשטרה: "מעדיפה להאמין לעד מדינה שקרן שהיה 4 פעמים בכלא"

"לא אנסו אותי, לא היה לי קשר עם בכיר הקהילה הגאה". כך הטיח היום (ג') בחוקרי הימ"ר אחד משלושת החשודים במעורבות ברצח בברנוער - היחיד מביניהם ששמו נאסר לפרסום.

 

על פי התמונה שהציגה המשטרה, הבכיר בקהילה הגאה - שגם שמו עדיין אסור לפרסום - תקף מינית את אותו החשוד בעת שהיה בגיל 15. לפי המשטרה, תקיפה מינית זו הייתה המניע לנקמה והובילה את חגי פליסיאן להגיע לברנוער, לירות במועדון הגאה ללא הבחנה ולרצוח את ניר כץ (26) וליז טרובישי (16).

 

העצור, שכמו טרלן חנקישייב חשוד במעורבות ובסיוע לחגי פליסיאן, לא שמר בחקירתו על זכות השתיקה ואף הציע לחוקרים: "אני מוכן ללכת למכונת אמת בנוכחות עורך הדין שלי. לא אכפת לי שתפרסמו את שמי כי אני חף מפשע".

 

בימ"ר תל אביב לא ממהרים לקבל את גרסתו של החשוד, שלטענתם מנסה להסתיר את המניע. לטענתם, הראיות שבידם מחזקות את החשדות נגדו ונגד שני האחרים, ביניהם חגי פליסיאן שעל פי החשד לחץ על ההדק. בנוסף לכך, ברשותם עדותו של עד המדינה, עבריין והומוסקסואל מוצהר.

 

 

על העימות שהיה לו עם עד המדינה, שהטיח בו את החשדות, אמר לעורך

 דינו שי שורר: "הוא שקרן. כל מה שהוא רוצה זה את הטובות של המשטרה. הם מעדיפים להאמין לעד מדינה שהיה ארבע פעמים בכלא. מעניין שבכל אחת מהפעמים קיצרו לו שליש. את זה צריכים לבדוק".

 

בא כוחו, עו"ד שורר, הוסיף: "אני שמח לנצל את אמצעי התקשורת בכדי לפנות בשם מרשי למשטרה ולמלא אחר מבוקשו להיבדק במכונת אמת בנוכחותי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
החשוד השלישי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים