שתף קטע נבחר

שרי אריסון הצטרפה לארגון החברתי-כלכלי העולמי

אשת העסקים הישראלית נוספה לרשימת המנהיגים העסקיים המובילים את ארגון B-Team הבינלאומי, הפועל לקידום תועלת חברתית-סביבתית מהעולם העסקי שייסד ריצ'רד ברנסון

אשת העסקים שרי אריסון הצטרפה לרשימת המנהיגים של הארגון הB-Team, ארגון ללא מטרת רווח, הפועל לשינוי כלכלי-חברתי, אותו ייסדו המליארדר סר ריצ'רד ברנסון, ויוכן זייץ.

 

בין המנהיגים הנוספים בארגון: פרנסואה-הנרי פינו, יו"ר ומנכ"ל Kering, פול פולמן, מנכ"ל Unilever, רטאן טאטא, יו"ר הקונצרן ההודי Tata Group וחתן פרס נובל, פרופ' מוחמד יונוס.

 

 

קבוצת המנהיגים נבחרה בידי רשת עולמית של יועצים בשל מחויבותם לעסקים טובים יותר. חברי ה-B-Team יעבדו יחד עם שותפים שונים כדי לפתח מודלים של תמריצים עבור תאגידים ועובדים, תוך זיהוי ומיפוי התוצאות החיוביות כמו גם האתגרים. פעילות זו תתרום להנעת ההתנהגות העסקית המתבססת על תמריצים שממקסמים תועלת חברתית, סביבתית וכלכלית.

 

" אנחנו רוצים להתחיל שיח גלובאלי על תוכנית ב' לעסקים", אומר המייסד-שותף סר ריצ'רד ברנסון, "אנחנו עובדים עם סוכנויות ממשלתיות, הסקטור החברתי, ומנהיגים עסקיים, כדי לסייע בפתרון כמה מהאתגרים הסבוכים ביותר בעולם. אנחנו מלאי רצון להקשיב, ללמוד, ולשתף אחרים, כדי לבנות יחד עסקים שעושים מה שנכון עבור אנשים ועבור העולם".

 

אשת העסקים והפילנתרופית, שרי אריסון, אמרה בתגובה, "ההצטרפות ל- B-Team והחבירה יחד של כל אנשי העסקים היא עוד צעד בדרך ליצירת שינוי חיובי בעולם. עסקים ופילנתרופיה הם בסיס, פלטפורמה, לעשיית הטוב, להפיכת עולמנו למקום טוב יותר לחיות בו. אנו מאמינים בעסקים שפועלים על פי ערכים, עסקים שבראש מעייניהם עומדים עתיד ילדינו ועתידו של כדור הארץ. זוהי הדרך ליצור עולם עם כלכלה איתנה ועם ערכים איתנים. כי אם כולנו נתחיל לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב – העולם שלנו ייראה אחרת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים