שתף קטע נבחר

צפו והעבירו: למתוח את החברים

איך להקפיץ נייר טואלט, להפוך כוסות, להרים שטר בלי להזיז את העקבים מהקיר ולהפיל מטבע לתוך משפך - הקוסם ריצ'ארד ווייזמן ילמד אתכם התערבויות שתנצחו בהן

ריצ'אד ווייזמן הוא פסיכולוג, חוקר, סופר, קוסם ועוד כל מיני דברים. באינטרנט הוא בעיקר האיש שמלמד טריקים, קסמים לשולחן, מתיחות והתערבויות קטנות שמיליונים צופים בהם וכנראה אחר כך מיישמים על חבריהם.

 

בסרטון שהעלה אתמול, שהגיע ל-400,000 צפיות וכנראה גם יגיע למליונים, הוא מלמד עוד עשרה טריקים קטנים שיעזרו לכם בהתערבות הבאה עם החברים. ווייזמן מסביר באנגלית, ובהמשך מצורפים הסברים לטובת מי שלא חזק בשפה.

 

לערוץ הוידאו של ווייזמן

 

 

 

1. קחו גליל נייר טואלט ואמרו לחבריכם שהם צריכים להפיל אותו בצורה אנכית על השולחן. הוא לא יצליח, ואתם פשוט צריכים להפיל אותו על צידו בשביל שיקפוץ. אנחנו, אגב, לא הצלחנו לשחזר את זה.

 

2. השעינו פתק עם חץ על כוס. אמרו לחבריכם שצריך לסובב את החץ מבלי לגעת בדף. כוס מים שתניחו לפניו תעשה את העבודה.

 

3. הניחו שלוש כוסות על שולחן, שתיים הפוכות, והאמצעית עם הפתח כלפי מעלה. אמרו לחברכם שעליו לגרום לכל הכוסות להיות עם הפתח כלפי מעלה, בשלושה צעדים, כאשר בכל צעד צריך להפוך שתי כוסות ביחד. הפכו אותן לפי הוידאו, אבל כשתתנו להם לנסות, השאירו את שתי הכוסות הקיצוניות עם הפתח למעלה, ואת האמצעית הפכו. הם ייכשלו כשינסו לשחזר את הצעדים שלכם.

 

4. המתיחה הזאת פחות עובדת בעברית, אבל פה צריך לבקש מחבר להניח תפוז על חלקה העליון הכוס, וכשוא יעשה זאת הוא בעצם הניח אותו על התחתית.

 

5. כאן צריך לשים שלוש כוסות בצורת משולש ולבקש מחבר לאזן כוס רביעית על גביהן באמצעות הסכינים הקהות - ואז לשלב את הסגינים כפי שמוצג בוידאו. בשביל למנוע שבירה של כלים, אנחנו מעדיפים כלים חד פעמיים.

 

6. בשלוש כוסות יש נוזל ושלוש כוסות הן ריקות. ההתערבות היא להביא את הכוסות לסדר של מלא-ריק-מלא-ריק-מלא-ריק בהזזת כוס אחת בלבד. הפתרון בסרטון.

 

7. בקשו מהחבר לשלב ידיים הפוך כמו בווידאו, ואז הצביעו על אחת האצבעות שלו מבלי לגעת בה ובקשו שהוא יזיז אותה. היפוך הידיים יבלבל אותו והוא לא יצליח.

 

8. סכום המספרים העליונים בדף מגיע ל-1240. המשימה היא להוריד שתי שורות אבל לשמור על הפתרון החשבוני נכון. הפתרון הוא הקיפול כפי שמציג הווידאו. כאן אפשר להוריד את הדף.

 

9. הניחו שטר או קלף במרחק של 75 ס"מ מהקיר. אמרו לחבר שינסה להרים אותו כשהעקבים שלו צמודים לקיר.

 

10. המשימה היא להניח מטבע על האף ולהפיל אותו למשפך. ההמשך די ברור בוידאו. אנחנו היינו מוודאים שאין שום דבר רגיש לרטיבות בכיסים לפני שהיינו ממשיכים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
להפוך את החץ ולנצח בהתערבות
מומלצים