שתף קטע נבחר

התפתחות ברצח הילד אנאס סרסור: חשוד נחקר

שנה אחרי הרצח חוקרת המשטרה אדם בחשד למעורבות במעשה. בהמשך יוחלט אם לעצור אותו. האם לילה: "אם יהיה מעצר - זו התקדמות"

תפנית דרמטית בפרשת רצח הילד אנאס סרסור מכפר קאסם : היום (ה'), יותר משנה אחרי האירוע, עוכב תושב העיר בחשד למעורבות ברצח. הוא נחקר על ידי המשטרה ובתום ההליך יוחלט אם לעצור אותו.

 

 

גופתו של הילד בן ה-10 אותרה במאי 2012 במטע זיתים בכפר קאסם. מיד לאחר הרצח עצרה המשטרה את האב מוחמד סרסור, אולם מאז הוא שוחרר ובמשך השנה שחלפה התקשתה המשטרה להתקדם בחקירה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

בתגובה להתפתחות אמרה ל-ynet אמו של הילד, לילה סרסור: "עד עכשיו לא ידעתי על זה, אבל אם יהיה באמת מעצר - זה אומר שיש התקדמות בחקירה. אני מקווה שזה הרוצח האמיתי כי צריך להעניש אותו כמו שהוא העניש אותנו. עברה עלינו שנה מאוד קשה.

רק לפני כמה שבועות הייתה לבן שלי אזכרה בבית הספר שבו הוא למד בו וכל אדם שהשתתף באירוע בכה מכאב".

 

בראיון ל-ynet שנה אחרי הרצח אמרו בני המשפחה שאין להם מושג מי עלול היה לרצוח את הילד. "אין לי סכסוך עם אף אחד בכפר, ואתם יכולים לשאול את מי שאתם רוצים. אני לא יודע מה קרה באותו היום", אמר אז אביו והתייחס להתנהלות המשטרה בפרשה: "המשטרה לא רוצה להגיד לנו איך אנאס נרצח. נתנו פקודה לא לגלות כלום, ואנחנו לא מבינים למה.

 

"כשחזרתי מהכלא שמעתי הרבה סיפורים, ואיש מבוגר אחד אמר לי שהוא ראה רכב משטרתי ליד זירת הרצח בזמן שהוא בוצע. גם היו באזור שלנו מצלמות, אבל המשטרה אספה אותן. עד היום אין לנו תשובות. הם העלימו הכול".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנאס סרסור
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
האם לילה סרסור
צילום: עידו ארז
מומלצים