שתף קטע נבחר

בלשים פשטו על מסיבה בלטרון ותפסו סמים

שוטרים התערו בכ-200 הנוכחים ב"מסיבת טבע" ואיתרו תוך כדי ריקוד את המארגנים ומספר סוחרי סמים, אחד מהם שהה במקום עם בנו בן 14. נתפסו חשיש, LSD וגז צחוק

בלשי משטרת מחוז ש"י פשטו בצהריים (שבת) על מסיבה בפארק קנדה סמוך ללטרון, עצרו שבעה בני אדם, תפסו סמים ו-15 אלף שקלים שנגבו מכ-200 הנוכחים - רובם בני 20-30. השוטרים התחזו למבלים ואיתרו תוך כדי ריקודים את מארגני המסיבה ומספר סוחרי סמים. בין הבליינים - נער בן 14 שהגיע עם אביו המוכר מתחום מסיבות הסמים. במשטרה אומרים שאין זו הפעם הראשונה שהנער הגיע עם אביו והוא יטופל על-ידי שירותי הרווחה.

 

המסיבה ליד לטרון (צילום: באדיבות דובר מחוז שי) (צילום: באדיבות דובר מחוז שי)
המסיבה ליד לטרון(צילום: באדיבות דובר מחוז שי)

כסף וסמים נתפסו במסיבה  (צילום: באדיבות דובר מחוז שי) (צילום: באדיבות דובר מחוז שי)
כסף וסמים נתפסו במסיבה (צילום: באדיבות דובר מחוז שי)

 

במהלך המסיבה ניתן האות וכוחות סיור ובילוש נכנסו אל תוך הקהל, עצרו שלושה חשודים בסחר בסמים ובארגון המסיבה ועוד כארבעה חשודים נוספים בגין שימוש והחזקת סמים. במסיבה נתפסו סמי חשיש למיניהם, בקבוקי LSD ומריחואנה וגם דוכן של בלוני גז צחוק שאותם מכר אחד הסוחרים למבלים.  

 

כוחות המשטרה החרימו 15,000 שקלים במזומן וכן רכב השייך לאחד העצורים. במשטרה אומרים כי הכסף ורכוש מיועדים לחילוט. פקד אילן רחמים, קצין בילוש מתחנת בנימין, סיפר ש"הבלשים הגיעו למסיבה בסביבות 10:00 בעקבות מידע מודיעני, הם הוקפצו מבתיהם כשהם ערוכים לעבודה במסיבה ולבושים בהתאם. כל אחד מהם שילם 100 שקלים עבור הכניסה למתחם ומרגע זה הם התעסקו פחות בריקודים ויותר בסימון אוביקטים שמעניינים אותנו - סוחרי הסמים, מארגן המסיבה ולאן מגיע הכסף".

  

במשטרה אומרים שמסיבות הסמים רווחיות. בשל העובדה שהמסיבה נערכת בטבע נחסכות עלויות המקום והמארגנים דואגים רק לתאורה ולהגברה. הרווחים הגדולים מגיעים ממכירת סמים ואלכוהול. "על כל אדם שני נצפו שם סמים", אומר פקד אילן רחמים, "סוחרי הסמים היו עם בקבוקי של lsd שמטפטפים על הלשון בסכום של 50 שקלים. אם היו לי שם 100 שוטרים - היו 100 תפיסות". עם זאת הוא אומר כי "המטרה היא לא לפגוע באדם הפרטי שבא ליהנות ואולי אפילו עישן סמים אלא לפגוע בסוחרי הסמים ובמארגני המסיבה".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כ-200 איש חגגו
צילום: באדיבות דובר מחוז שי
מומלצים