שתף קטע נבחר

האקס של אמנדה נוקס: "הסקס לא היה משעמם"

רפאל סוליסטו, בן זוגה לשעבר של מי שכונתה "הרוצחת הסקסית", סיפר על מערכת היחסים עמה: "היא היכתה בי כמו ברק. לה היה יותר ניסיון במין". השניים צפויים לעמוד בקרוב למשפט חוזר לאחר שזוכו מרצח הסטודנטית הבריטית

"היא היכתה בי כמו ברק. מערכת היחסים שלנו הייתה עזה. חיי המין איתה לא היו משעממים", כך סיפר אתמול (יום שבת) בראיון ל"סאן" הבריטי רפאל סולסיטו, בן זוגה לשעבר של אמנדה נוקס שתעמוד עמו למשפט חוזר בגין רצח סטודנטית בריטית.

 

נוקס הורשעה בדצמבר ב-2009 ברצח שותפתה לדירה, מרדית קרצ'ר בפרוג'ה שבאיטליה ונידונה ל-26 שנות מאסר בעוד שבן זוגה האיטלקי נידון ל-25 שנות מאסר. שנתיים לאחר מכן, קיבל בית המשפט בעיר האיטלקית את ערעורם של השניים וזיכה אותם. עם זאת, בחודש מרס האחרון חלה תפנית נוספת בפרשה לאחר שבית המשפט העליון באיטליה ביטל את הזיכוי והחליט כי הם יעמדו למשפט חוזר.

 

רפאל סוליסטו לאחר זיכויו ב-2011 (צילום: EPA) (צילום: EPA)
רפאל סוליסטו לאחר זיכויו ב-2011(צילום: EPA)

 

אמנדה נוקס (צילום: AP) (צילום: AP)
אמנדה נוקס(צילום: AP)

 

עוד חדשות בעולם:

סודות התלושים: מי מרוויח הכי הרבה בבית הלבן?

ברזיל: שודדים רצחו בן 5 כי "בכה יותר מדי"

הטלפון שורף, ההגה בוער: ארה"ב נמסה מחום

 

סוליסטו עדיין מתקשה להבין מדוע הוא הולך לעמוד שוב למשפט: "זה מרגיש כאילו אני נמצא בסרט אימה שהפיקו לו המשכונים. לתביעה יש תיאורה מבלי להחזיק בראיות אמיתיות. זה נראה שהתביעה פועלת מתוך מניע אישי", טען סוליסטו. "אני לא אשכח לעולם את מרדית' וזה נורא מה שקרה לה אבל אני לא אחראי למותה. זה מעציב אותי לשמוע את משפחתה אומרת שהיא מאמינה שאנשים אחרים מעורבים ברצח הבת שלהם.

 

בראיון ל"סאן" גולל סוליסטו בן ה-29 את המפגש עם נוקס שכונתה "פוקסי נוקסי" (נוקסי הסקסית), רק חמישה ימים לפני רציחתה של קרצ'ר: "נפגשנו בקונצרט של מוסיקה קלאסית. היא הייתה פשוט נהדרת והייתי שמח. דיברנו על פנטזיות וזה היה נראה לנו נורמלי. היא פשוט היכתה בי כמו ברק", סיפר בהתלהבות. "לא היה לי הרבה ניסיון בסקס. לה היה קצת יותר ניסיון ואני יכול לומר שחיי המין איתה לא היו משעממים".

 

סוליסטו ציין כי הוא עדיין שומר על קשר עם נוקס ואפילו הם נפגשו לפני כמה ימים. "בגלל מה שקרה, אף פעם לא קיבלנו הזדמנות לראות איך תתפתח מערכת היחסים בינינו. אולי היינו יכולים להיות עדיין ביחד", סיפר.

 

בהקשר לשינוי גרסתו במהלך חקירת הרצח אמר סוליסטו לכתב ה"סאן" כי המשטרה לחצה עליו. "ביקשתי עורך דין אבל לא נתנו לי לראות אותו. השיחות איתי לא הוקלטו וזה לא היה ברור לי. הייתי מאוד מבולבל", סיפר.

 

הצעיר האיטלקי מתחרט על דברים רבים, אך לא מתחרט על עצם פגישתו עם נוקס. "זו לא אשמתה. הייתי יכול להגיד לחוקרים שלא הייתי איתה בליל הרצח אבל המצפון היה משפיע עליי". על מערכות יחסים עתידיות, אמר סוליסטו: "הייתה מישהי שחיבבתי אבל זה בעייתי לפתח קשר עם בחורה מבלי להגיד לה שאני הבחור שמעורב בפרשת הרצח המפורסמת באיטליה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עיתון ה"סאן"
רפאל סוליסטו. "אמנדה כמו ברק שהיכה בי"
צילום: עיתון ה"סאן"
מומלצים