שתף קטע נבחר

הרעל-לה ממפעל הפיס: "נוזל מהרב לשלום בית"

מעצרה של הבכירה במפעל הפיס הוארך עד הערב, וסנגורה טען שלא ניסתה להרעיל עמיתה בכספית: "זה משהו מיסטי ולא פיזי, היא לא רצתה לפגוע במישהו"

מה באמת ניסתה לעשות הבכירה במפעל הפיס לחברתה לעבודה, ומה היה מקור אותו חומר שפיזרה בחדרה? מעצרה של אותה בכירה הוארך הבוקר (יום ב') עד 20:00 בערב. לפי המשטרה הייתה זו כספית רעילה, אבל בבית המשפט טען בא כוחה כי מדובר בסך הכול בניסיון להשכין שלום בית בעצת רב.

 

עוד בחדשות:

התאומים מעוז נקרעו: "מפחד ממה שדניאל יעולל לנו"

מסיבה ומוות: הודחו מפקדי החייל שנפל מרכבת

 

הבכירה נעצרה אתמול בחשד שניסתה להרעיל את עמיתתה עקב סכסוך לא ברור. קב"ט מפעל הפיס חשף את המקרה ודיווח למשטרה, אחרי שראה את הפעילות החשודה בתיעוד מצלמות האבטחה.

 

החשודה בבית המשפט, היום. מה נתן הרב? (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החשודה בבית המשפט, היום. מה נתן הרב?(צילום: מוטי קמחי)

 

"מדובר במשהו מיסטי ולא פיזי", הייתה עמדת ההגנה בדיון הארכת המעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. לפי הטענה, "היא פנתה לרב שנתן לה נוזל לשפוך על מנת להביא שלום בית למקום העבודה. פעולה זו הייתה נטולת כל רצון לפגוע במישהו. היא מרגישה נורא, ולא חשבה לרגע שזה המקום שהיא תגיע אליו. זה שוק גדול מבחינתה".

 

השופט לא נעתר לבקשה לאסור את פרסום שמה של החשודה, אבל אפשר להגיש ערעור על ההחלטה -

 כך שבמשך 24 שעות היא נותרה "בכירה במפעל הפיס" ולא תזוהה בתקשורת.

 

השופט קבע כי "קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לחשודה, וקיימת עילת מעצר". הוא קיבל דו"ח סודי שכלל חוות דעת של מומחה, וממנו עלה לדבריו "כי החומר המדובר הוא כספית מתכתית טהורה".

 

בדיון נמסר עוד כי הערב ב-18:30 תתקיים אזכרה לאביה של החשודה ועל כן ביקש בא כוחה שהמשטרה תשתדל לשחררה עד אז. בנושא זה הייתה הסכמה בין הצדדים, ולפיה אם החקירה תסתיים לפני כן - היא תשוחרר לאזכרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשודה בבית המשפט היום
צילום: מוטי קמחי
מומלצים