שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  צעצוע של סלולרי: בים, באוויר וביבשה

  לשחק עם האייפון או האנדרואיד, לתת לילדים את המכשיר ולא לקבל אותו בחזרה. בדקנו מסוק, מכונית וחכה

  אבזרי הבידור והדיבור הם גם צעצועים. חברת אפטויז מאמינה בזה בכל מאודה ויצאה לשוק עם כמה וכמה צעצועים כגון הגה, מכונת קריוקי ומכונת טריוויה, יצור אדום וחביב אותו בדקנו יחד עם רובה סער וכן, החכה, המסוק והרכב הבאגי, אותם קיבלנו  הפעם.

   

   (צילום: ירון ברנר ) (צילום: ירון ברנר )
  (צילום: ירון ברנר )

   

  ונתחיל בחכה. ללא ספק, עניין קצת מוזר. שהרי, מי ירצה לדמיין שהוא משתמש בחכה. שהרי יכול הוא פשוט ללכת לנהר הקרוב או לים, ופשוט לחכות. אין לכם ים או נהר שאפשר לדוג בו אתם אומרים. אוקיי.

   

  הצעצוע הוא בעצם ידית חכה מוקטנת. בתוכה יש מתקון לסלולרי ושני מנופים הלוחצים עליו. הראשון מחובר לכפתור בצד העליון, והשני למנואלה למטה. 

   

  המשחק עצמו נקרא FIsh it, כלומר דוגו, ואפשר לבדוק אותו בחינם גם ללא החכה ( כאן לאייפון וכאן לאנדרואיד). במסגרת המשחק ותצטרכו להניף את החכה כך שהפתיון ייזרק למרחק, לחכות שיתפס דג ואז לגלגל באמצעות המנואלה את הדג עד אליכם. 

   

   

  המשחק מציע בהתחלה אגם אחד ופיתיון מסוג אחד. לאחר הרבה (מאוד) דיג תוכלו להשתדרג ולטוס לבהמאס או טוקיו ולראות דגים חדשים - שימו לב העניין מצריך המון עבודה.

   

  המשחק, החביב ביותר, אינו פשוט בהתחלה ומומלץ לילדים היותר גדולים, או המבוגרים חובבי הדיג. המתקון על החכה מתאים למגוון מכשירים באמצעות כל מיני התאמות (מגביהים וכדומה). אנחנו הצלחנו לשחק עם נקסוס 4, גלקסי 2 ואייפון 5 עם כיסוי.

   

  מחיר החכה: 140 שקל

   

   (צילום: ירון ברנר ) (צילום: ירון ברנר )
  (צילום: ירון ברנר )

   

  באגיז

  ואם דיג לא מעניין אתכם אז אולי נהיגה: האפרייסר היא פשוט באגי על שלט שנשלטת מהאייפון או האייפוד טאצ' וכמה מכשירים אנדרואידים.  השליטה נעשית באמצעות מתקן אינפרה אדום שמתחבר ליציאת האוזניות של המכשיר שלכם ובאמצעות פומפות לצד השני. השליטה נעשית באמצעות פד וירטואלי או באמצעות הטייה של המכשיר.

   

  חוץ מלנהוג ניתן גם להקליט הוראות ואז לתת למכונית לבצע. נניח: לנסוע ישר כמה שניות להגביר מהירות לעצור להסתובב ואז רוורס.  יש כמה ערוצי שליטה כך שאפשר להתחרות אם יש לכם עוד מכונית. לא ניסינו.

   

  מחיר המכונית: 300 שקל

   

   

   (צילום: ירון ברנר ) (צילום: ירון ברנר )
  (צילום: ירון ברנר )

  ואחרי הים, היבשה הנה האוויר: המסוק של אפטויז דומה למסוקים בשלט רחוק שכבשו את השוק בשנים האחרונות (הנה כמה מהם).  המוצר מציע לאייפונים ואייפוד טאצ' ומכשירים אנדרואידים, שליטה אינפרה אדומה במסוק קטן. המסוק נטען מ-USB ועובד 12 דקות מצוין כנגד כ-20 דקות הטענה. 

   

  למסוק שתי דרכים לשליטה - ג'ירוסקופית וג'ויסטיק. כלומר, הטייה או באמצעות לחיצות. זה מאוד  

   

   

  שתיהן קשות מאוד ולוקח זמן עד שלומדים.  כמו עם המכונית, ניתן "להקליט" הוראות ואז "תראי אמא, אני טייס".

   

  מחיר: 400 שקל

   

   (צילום: ירון ברנר ) (צילום: ירון ברנר )
  (צילום: ירון ברנר )

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים