שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הטוטו: ההתאחדות לא מסרה מידע שהתבקשה
  המועצה להסדר ההימורים בספורט שיגרה מכתב בו התלוננה על כך שלא קיבלה מידע שביקשה מההתאחדות לגבי תקציבי קבוצות ומחלקות נוער: "זו התנהלות חמורה המעוררת דרשני". ההתאחדות בתגובה: "חלוקת הכספים עד האגורה האחרונה מופיעה באתר שלנו"

  פרק נוסף בסכסוך המתמשך בין ה"טוטו" להתאחדות לכדורגל. המועצה להסדר ההימורים בספורט שיגרה הבוקר (ג') באמצעות עורך דינה, יאיר שילה מכתב ליועץ המשפטי של ההתאחדות, משה אביבי בו היא מלינה על כך שלא קיבלה תשובות מההתאחדות לגבי מספר שאלות שהפנתה אליה בנושאי כספים.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  לטענת המועצה ב-17.7 נעשתה פנייה להתאחדות בבקשה לקבל מידע על סך כל הכספים שקיבלו הקבוצות בשלוש העונות האחרונות. בנוסף ביקשו במועצה לקבל את תקציבי מחלקות הנוער בכל אחת מהקבוצות ודרשו לבדוק האם כספי התמיכה סייעו להגדלת התקציבים הללו.

   

  אבי לוזון. הטוטו מתלונן (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  אבי לוזון. הטוטו מתלונן(צילום: אורן אהרוני)

   

  לאחר שבוע בו לא התקבלה תשובה נשלח מכתב תזכורת ושישה ימים מאוחר יותר נשלחה תזכורת נוספת. ב-1.8 התקבלה תשובה אך לטענת המועצה היא הייתה בלתי מספקת וכללה רק מידע שכבר היה ידוע לה.

   

  במכתב החדש דורשים במועצה להסדר ההימורים בספורט שההתאחדות תעביר באופן מלא את המידע שהתבקשה עד ליום ראשון הקרוב. בנוסף מציינים במכתב כי הם רואים בחומרה את ההתנהלות ההתאחדות ושאי מתן התשובה מעורר דרשני.

   

  צחי פישביין. הסכסוך נמשך (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  צחי פישביין. הסכסוך נמשך(צילום: עוז מועלם)

   

  מההתאחדות לכדורגל נמסר בתגובה: "המכתב לא הגיע אלינו. ברגע שהמכתב יגיע אנחנו נשיב. חלוקת הכספים המדויקת עד לאגורה האחרונה מופיעה גם באתר שלנו. בעיה שהטוטו מתחבט בה נשמח לעזור לו ברגע שיפנה אלינו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים