שתף קטע נבחר

שעה וחצי לצד גופה: "בכיתי כשחתכתי אותה"

הטורקי איידן דמירהן, שחשוד ברצח חברתו הרומנייה אילונה דניס בדרום ת"א בגלל סכסוך על תשלום השכירות, סיפר לחוקרים על הדקות שלאחר מותה. "עישנתי שתי קופסאות, לא ידעתי מה לעשות", אמר. אז הוא ביתר את הגופה

במשך שעה וחצי ישב איידן דמירהן בביתו, ולצדו גופת חברתו אילונה דניס. הוא עישן ללא הפסקה ולא ידע מה לעשות. ואז החליט לבתר את הגופה ולהשליך את האיברים בכמה מקומות שונים בתל אביב. "היא תקפה אותי ראשונה, פחדתי שאתם לא תאמינו לי", אמר לחוקרים. "בכיתי כשחתכתי אותה".

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

כאוס תחבורתי: גשר רוקח ייסגר לשבועיים

בת 7 ופעוט בן שנתיים נהרגו בתאונות דרכים

 

גם לאחר פענוח פרשת הרצח המזעזעת של הגופה במזוודה והתרתה אתמול (יום ד') לפרסום, ממשיכה המשטרה בחקירה - וחוקרי מפלג התשאול, בראשותו של סנ"צ נסים דאודי, מוסיפים לגלות עוד ועוד פרטים על הזוועה שהתרחשה בסוף השבוע הקודם ברחוב השיטה 9. כעת כבר ברור כי הוויכוח בין דמירהן הטורקי לבין חברתו הרומנייה דניס נסב על נושא השכירות.

 

דמירהן בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דמירהן בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)

 

מחיר השכירות של הדירה שבה גרו השניים עמד על כ-1,800 שקלים. דמירהן, שעבד בבניין, העביר את רוב זמנו באתר הבנייה והגיע לדירתו בעיקר לקראת סוף השבוע. "התווכחנו על כסף. היא הרימה סכין ופטיש וניסתה להכות אותי ראשונה", סיפר בחקירתו. הוא הצליח להשתלט עליה עם הפטיש וניסה להכותה בחזרה. "רציתי לתת לה מכה בכתף, אבל זה פגע לה בראש. היא נפלה ומתה", הוסיף. עד כה הראש המבותר של הנרצחת טרם נמצא, ולכן החוקרים לא יכולים לקבוע בוודאות אם הגרסה הזו של החשוד היא אכן האמת לאמיתה.

 

העביר את הגופה לאמבטיה - וחתך

דמירהן סיפר לחוקרים את שעשה לאחר שהבין כי חברתו מתה: "ישבתי ועשנתי שתי קופסאות סיגריות. לא ידעתי מה לעשות". אחרי שהתעשת הבין האזרח הטורקי כי הוא חייב להיפטר מהגופה. הוא העביר אותה לאמבטיה ובמשך יותר משעה חתך בזה אחר זה את הראש, הרגליים והידיים. "אני לא יודע איך זה קרה. אני אוהב אותה. בכיתי כשחתכתי אותה", טען בחקירתו.

 

לאחר שסיים לבתר את הגופה, הבין דמירהן כי עליו להיפטר מחלקיה השונים. הוא יצא וחזר מהבית כמה פעמים, ובכל פעם החביא איבר אחר. לפי גרסתו, הוא השליך את הראש בפח ליד השוּק, ואת הרגליים והידיים בפחים באזור הבית. את פלג הגוף העליון של הגופה המבותרת הכניס לתוך מזוודה שהייתה שייכת לדניס.

 

זו הייתה הטעות שלו. הוא לא שם לב כי באחד התאים הסודיים נותרה חתיכת דף קטנה עם כתובת ברומנית. מאוחר יותר השתמשו בכך החוקרים כשהעבירו את המידע לאינטרפול והצליחו בדרך הזאת לעלות על זהותה של הנרצחת. אחרי שהכניס את הגופה למזוודה יצא לזרוק את חלק הגופה הנותר. "אני לא יודע למה הנחתי אותה שם", אמר דמירהן כשיצא עם ראש הצח"מ, פקד שרון מלכה, והצביע על המדרגות סמוך לתחנת הרכבת. "אני לא יודע מה גרם לי להשאיר אותה פה".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
החשוד, איידן דמירהן
צילום: מוטי קמחי
סנ"צ נסים דאודי. החקירה נמשכת
מומלצים