שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נבחרת הדייויס סירבה לשחק בכיפור ונקנסה
  איגוד הטניס יפצה את מקבילו הבלגי ב-10,000 אירו בשל הוספת יום למפגש באנטוורפן בספטמבר. יו"ר האיגוד, טוכמאייר: "זו מכה הרסנית"

  יום כיפור, אחד מהימים הקדושים ביותר לעם היהודי, יעלה השנה לאיגוד הטניס הרבה כסף. האיגוד אולץ לשלם למקבילו הבלגי, 10,000 אירו כקנס על סירוב נבחרת הדייויס לשחק ביום הכיפורים.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  תחילת הפרשה במפגש שנקבע באנטוורפן מול נבחרת בלגיה על הזכות להעפיל לבית העליון. אחד מימי המפגש נקבע ל-14 בספטמבר, התאריך הלועזי בו יחול השנה יום כיפור. הנבחרת הישראלית ביקשה כמובן להזיז את תאריך המפגש ובסופו של דבר האיגוד העולמי (ITF) קבע כי המפגש יסתיים ב-15.9 ולא ב-14 כפי שתוכנן, אך האיגוד הישראלי יצטרך לפצות את הבלגי על הנזק הכספי שייגרם לו בשל הוספת יום.

   

  שלמה גליקשטיין. "כנראה שנצטרך לשלם" (צילום: אורן אהרוני)
  שלמה גליקשטיין. "כנראה שנצטרך לשלם"(צילום: אורן אהרוני)

   

  מנכ"ל איגוד הטניס, שלמה גליקשטיין מסר בתגובה: "זה כבר קרה בעבר עם משחק חוץ בשוויץ לאחר שהוא נפל על ראש השנה, אבל מקרים נוספים שאף הם התרחשו
  ביום כיפור היו בעיקר משחקים בארץ וכנראה נצטרך לשלם לבלגים".

   

  באתר האיגוד, פורסם מכתב בטון צורם בשמו של יושב הראש, אסי טוכמאייר: "במשך תקופה ארוכה האיגוד הבלגי סירב להכיר בצורך הבסיסי שלנו להימנע למשחק ביום כיפור. רק לאחר התערבות האיגוד העולמי הוחלט לא לשחק באותו היום. הקנס הגבוה הוא מכה הרסנית לתקציב שלנו ולתוכנית המקצועית. כמוסד המייצג את מדינת ישראל וערכיה אנחנו גאים לעמוד לפני כל מי שמסרב להכיר בחשיבות המסורת של העם היהודי".  

   

  אסי טוכמאייר. "נמשיך לעמוד מול כל מי שמסרב להכיר בחשיבות המסורת של העם היהודי" (צילום: אורן אהרוני)
  אסי טוכמאייר. "נמשיך לעמוד מול כל מי שמסרב להכיר בחשיבות המסורת של העם היהודי"(צילום: אורן אהרוני)

   

  ישראל תארח שוב את הפדרציה באילת?

  בתוך כך נודע ל-ynet ספורט, שבסוף השבוע הקרוב ישראל תגיש בקשה, לארח בפעם הרביעית ברציפות את משחקי גביע הפדרציה, במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר 1 באילת.

   

  ההחלטה הסופית בעניין, תתקבל רק לקראת אוקטובר. אם אכן תיבחר אילת כעיר המארחת, צפויות להגיע לישראל מספר טניסאיות בכירות ביניהן ויקטוריה אזרנקה הבלארוסית וסורנה כריסטיאה הרומנייה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נבחרת הדייויס סירבה לשחק בכיפור ונקנסה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים