שתף קטע נבחר

מוזיקה טובה למטרה טובה

שורה מרשימה של מוזיקאים ישראלים מתגייסים להופעה בהייליין בולרום שכל הכנסותיה יועברו לקרן ישראל לחקר הסרטן

לפני ארבעים שנה, יהודי חם בשם דניאל ג'יי מילר הקים כאן את קרן ישראל לחקר הסרטן, שמאז גייס כספים רבים לחקר הסרטן בישראל. כעת, נכדו של אותו מילר, זאק מילר-פרנקל, מגייס את אירגון התרומה החברתית אותו הוא הקים כדי להמשיך ולתמוך בקרן של סבו. האירגון של מילר-פרנקל נקרא Colorwheel והוא פועל באמצעות המוזיקה והאהבה למוזיקה להסבת תשומת ליבו של העולם המערבי הנינוח לעוולות המתרחשות בפינות פחות נוחות בעולם. עד כה האירגון פועל באמצעות הרמת פסטיבלים מוזיקלים ברחבי ארצות הברית, אבל הוא מתכוון להתרחב בקרוב להפקת סדנאות מוזיקליות במוקדי סכסוך ברחבי העולם, כולל במקום המסוכסך ההוא ממנו באנו.

 

בינתיים, בניו-יורק, ב-18 באוגוסט, יעלו לבימת הייליין בולרום (רחוב 16 בין השדירה התשיעית והעשירית) שורה מרשימה של מוזיקאים להופעה שכל הכנסותיה יועברו לקרן ישראל לחקר הסרטן.

 

 

 

 

 

 

המופיעים כוללים את המוזיקאית הישראלית שירה גבריאלוב, שלפני כשנה הבזיקה לרגע באמריקן איידול, ארלין גולד, שהשתתפה בכוכב נולד הישראלי ומנגנת ג'אז ופופ. Y-Love – איש הרגאי וההיפ הופ, אפרו-אמריקאי שהוא גם יהודי אורתודוכסי ישתלב במוזיקת הרגאי והגיטרה האקוסטית של מקס ג'ארד, בעוד הזמרת הישראלית-פריזאית אונילי תיתן את הטון הרוקנרולי לערב המוזיקלי העשיר. בין המטרה הטובה למוזיקה המבטיחה קשה לנו למצוא סיבה למה לא ללכת להופעה בהייליין בולרום.

www.colorwheelmusic.org

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים