שתף קטע נבחר

רצח את בתו מפני שהכירה גברים בפייסבוק

מכתב האישום, שהוגש נגד האב ממזרח ירושלים, עולה כי הוא הזמין את בתו לגג ביתו ואז הצית אותה לעיני בנו

תושב שכונת סילוואן במזרח ירושלים הואשם היום (ג') שהצית למוות את בתו בת ה-17, על רקע חילול כבוד המשפחה. לאחר שהצית אותה היא נפלה מגג הבית.

 

עוד בחדשות:

בעל טור אמריקני: קרי הזהיר את ישראל מבידוד "על סטרואידים"

זועבי שוקלת להתמודד לראשות העיר נצרת

אישום: צעיר הרג יצאנית שהזמין לביתו

 

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ג'ני אבני מפרקליטות מחוז ירושלים לבית המשפט המחוזי בעיר, האב שמע שבתו מקיימת קשרים רומנטיים עם גברים שהכירה בפייסבוק. בכתב האישום נטען כי האב תפס את אופן התנהגותה של בתו "כמופקר וכפוגע בכבוד המשפחה" ולכן החליט לרצוח אותה.

 

הבת התגוררה אצל אמהּ והאב הזמין אותה לבקרו על מנת לרצוח אותה. במהלך הביקור, שארך כמה ימים, שלחה הבת מסרונים למדריכתה בהוסטל ולחבריה, ובהם הביעה את חששה שאביה עומד לפגוע בה.

 

ב-21 ביולי הזמין האב את בתו ואת בנו לגג בית המשפחה, בן שלש קומות, כדי לאכול בשר "על האש". בשלב מסוים, התנהלה שיחה בין הבת לאביה על רצונה לחזור להוסטל ואי רצונו של האב שתחזור. תוך כדי השיחה אחז האב בקופסת טינר שבעזרתה הצית את הגחלים, ואז התיז את כל החומר הדליק בקופסה, שהייתה כמעט מלאה, לעבר בתו מעל האש הבוערת במנגל.

 

כתוצאה מכך, "מיד אחזה האש בגופה של הבת", נטען בכתב האישום.

 הבת קמה בבהלה מהכיסא ותוך שניות, בעודה בוערת בכל גופה, הגיעה אל המעקה, ובאופן שאינו ברור היא נפלה אל מעבר למעקה לתוך פיר מדרגות שבתחתית הבניין, וכתוצאה מכך מתה. על פני 80 אחוז מגופה של הבת נמצאו כוויות עד דרגה שלוש.

 

על פי כתב האישום, לאחר שנוצרה התקהלות במקום הנפילה, והגיעו למקום כוחות משטרה ומד"א, אמר הנאשם ברצח לבנו כי "אם מישהו שואל אותך מהמשטרה מה קרה תגיד שאני אמרתי לה אל תשחקי בטינר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם
זירת רצח. ארכיון
צילום: אבי מועלם
מומלצים