שתף קטע נבחר

משרד הספורט: "לוזון בניגוד עניינים חריף"

היועצת המשפטית של משרד הספורט, עו"ד הדס פרבר, פנתה לרשם התאגידים בתגובה לחוות הדעת המקלה של עו"ד גדעון פישר בסאגת יו"ר ההתאחדות: "מצב זה פוגע באמון הציבור"

היועצת המשפטית של משרד הספורט, עו"ד הדס פרבר, שלחה לרשם התאגידים את תגובתה לחוות הדעת של משרד עו"ד גדעון פישר, שאותה כתב השופט בדימוס אליהו וינוגרד, ולפיה אבי לוזון לא נמצא בניגוד עניינים.

 

עוד ב-ynet ספורט:

  

בחוות דעת משפטית ארוכה ומנומקת מסבירה עו"ד פרבר את הבעייתיות הקיימת בניגוד העניינים של יו"ר ההתאחדות לכדורגל. עו"ד פרבר כותבת: "ניגוד העניינים בו נמצא אבי לוזון, הינו ניגוד עניינים אישי החריף והחמור ביותר, מהסוג אשר פסיקת בית המשפט העליון הזהירה שוב ושוב כי יש להימנע ממנו".

 

היו"ר אבי לוזון והשרה לימור לבנת. ניגוד עניינים או לא? (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
היו"ר אבי לוזון והשרה לימור לבנת. ניגוד עניינים או לא?(צילום: אורן אהרוני)

 

"חמור במיוחד הוא ניגוד העניינים שבין תפקידו כיו"ר ההתאחדות לבין קשריו המשפחתיים מדרגה ראשונה עם נושאי תפקידים בקבוצת הכדורגל מכבי פ"ת. מצב זה פוגע באמון הציבור בטוהר שיקוליה והתנהלותה של ההתאחדות".  ‬

 

גורמים המעורים במו"מ בין הטוטו להתאחדות הבהירו במה תלוי הסכם השיווק. "הכל פשוט מאוד: אם לוזון יירד מהעץ - יהיה הסכם וכולם ייהנו. אם הוא לא יירד - נראה מה יהיה כשיצטרכו להסתדר ללא המקדמות העתידיות. יהיו ביומיים הקרובים התפתחויות דרמטיות לפה ולשם, רק גמישות תוביל להסכם שיווק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים