שתף קטע נבחר

אולאג'ואן מעוניין לעזוב את יוסטון

הסנטר הניגרי הוותיק של יוסטון רוקטס, חאכים אולאג'ואן, הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה בה שיחק ב-17 עונותיו בליגה. פיניקס סאנס פתחו במגעים לצירופו

חאכים אולאג'ואן, הסנטר הוותיק של יוסטון רוקטס, הודיע להנהלת הקבוצה על רצונו להשתחרר מן הקבוצה.
אולאג'ואן בן ה-38, נמצא בירידה תלולה בכושרו ואינו מצליח לבלוט בין הגארדים הצעירים של הקבוצה. השנה הוא קולע 10.2 נקודות בממוצע בלבד (47%) וקולט 6.4 ריבאונדים למשחק.
בהתחשב בגילו ובמגמות המסתמנות בקבוצה המובלת על ידי הצעירים סטיבי פרנסיס, קטינו מובלי ומוריס טיילור, החליט אולאג'ואן לסיים קריירה בת 17 עם הרוקטס בקבוצה אחרת. אולאג'ואן הוסיף כי הוא מוכן לעזוב את הקבוצה במסגרת עיסקת חילופי שחקנים או אפילו בשחרור רגיל מן הקבוצה.
"אני רק רוצה את הטוב ביותר בשביל הקבוצה" אמר אולאג'ואן. "הטוב ביותר בשביל כולנו".
אולאג'ואן נשאר איתן בדעתו גם לאחר שהובהר לו כי ספק אם תמצא קבוצה שתהיה מוכנה לקלוט אותו בתנאי החוזה הנוכחיים שלו, המקנים לו שכר של 16.5 מיליון דולר לעונה.
"קשה לי לדמיין את ה'חלום' ('דרים' כינויו של אולאג'ואן) משחק בשביל קבוצה אחרת" אמר הג'נרל מנג'ר של יוסטון רוקטס, קארול דאוסון, בתגובה לדברי אולאג'ואן. "אני לא אוהב את הרעיון לשלוח אותו למקום אחר. לא שזה בלתי אפשרי, אבל זה לא סביר או מתקבל על הדעת בשלב זה. כרגע לא נראה שמישהו יסכים לקחת שחקן עם משכורת כמו שלו", טוען דאוסון.
למרות זאת נודע כי יוסטון ופיניקס סאנס, מתדיינות בינהן על האפשרות להעביר את אולאג'ואן לפיניקס החסרה שחקן ציר לגיטימי. על פי העיסקה, שספק אם תבוא לידי סיכום, פיניקס תעביר בתמורה את אנפרני הארדאוויי, קליף רובינסון ואחד משחקני הציר שלה: דניאל סנטיאגו או רובן גארסס.
מעבר לחוסר הנכונות של הנהלת הרוקטס לוותר על סמל הקבוצה, חאכים אולאג'ואן, ספק אם נכונותה של הקבוצה לקלוט את הארדאוויי, שאינו מצליח להחלים מהפציעה הקשה בברכו, גדולה יותר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
אולאג`ואן. ידע ימים טובים יותר
ארכיון ידיעות אחרונות
צילום: allsport
הארדאוויי. פצוע כרוני
צילום: allsport
מומלצים