שתף קטע נבחר

דורית סלינגר תמונה למפקחת על הביטוח

שר האוצר, יאיר לפיד, החליט למנות את דורית סלינגר לתפקיד הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. סלינגר כיהנה עד שנת 2011 במשך כ-13 שנה כמנכ״לית חברת דירוג האשראי מעלות S&P

שר האוצר, יאיר לפיד, החליט למנות את דורית סלינגר לתפקיד הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. המינוי כפוף לאישור הממשלה.

 

דורית סלינגר כיהנה עד שנת 2011 במשך כ-13 שנה כמנכ״לית מעלות S&P. מאז מכהנת סלינגר כדירקטורית וכיועצת פיננסית לגופים שונים.

 

במסגרת תפקידה כמנכ"לית מעלות (Standard&Poor's Maalot) צברה סלינגר ידע רב בהערכת אשראי הן של חברות ישראליות והן של חברות זרות; הכרות נרחבת של מגזרי הפעילות השונים במשק ועם חברות בכירות ומוסדות פיננסיים והנהלותיהן; והכרות מעמיקה של שוק ההון - גופים מוסדיים, ובתי השקעות.

 

שר האוצר לפיד אמר, כי "אין ספק כי ניסיונה הרב של דורית והכרותה עם פעילות המשק ושוק ההון בפרט, יסייעו לה ולמשרד האוצר בהתמודדות עם האתגרים הרבים בתחום שוק ההון והביטוח, הניצבים בפנינו. אני מודה לעודד שריג על כהונתו ועל תרומתו הרבה לתחום שוק ההון ולמשרד האוצר ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

 

יעל אנדורן, מנכ"לית משרד האוצר אמרה: "דורית סלינגר הינה חיזוק משמעותי להנהלת האוצר, ומביאה איתה ניסיון וידע נרחבים בתחום שוק ההון והביטוח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלעד קוולרצ'יק
דורית סלינגר
צילום: גלעד קוולרצ'יק
מומלצים