שתף קטע נבחר

תושבי ניו יורק יוכלו להיקבר עם חיות מחמד

תקנה חדשה במדינת ניו יורק מתירה לתושבים לבלות את החיים שאחרי המוות לצד החיה האהובה עליהם. המלכוד: גם הם ייאלצו להיקבר בבית עלמין לחיות

בעלי חיות מחמד יכולים מעתה לנוח בשקט - הם לא ייאלצו להיפרד מהחיה האהובה עליהם אפילו בעולם הבא. תקנה שאושרה החודש במדינת ניו יורק מתירה להטמין אפר של בני אדם סמוך לשרידים של חיית המחמד שלהם. הבעיה: זה אפשרי רק בבתי עלמין שמיועדים לחיות.

 

החדשות האחרונות מעולם החי:

מי הפחדן? ארנב הושם בכלוב עם נמרים

צפו: "באטמן" הציל חתול מבית בוער

 

המשמעות היא שבעלי חיות מחמד שמעוניינים לנצל את השינוי בחוק חייבים להסכים שהם עצמם יוטמנו בבית קברות לחיות. זאת, משום שהחוק לא מתייחס למקרים שבהם המנוח ביקש ששרידי בעל החיים יועברו לבית עלמין רגיל וייקברו מחדש לצדו.

 

העיתון "ניו יורק דיילי ניוז" דיווח כי התיקון לחוק נידון בערכאות משפטיות במשך שנתיים. הפרשה החלה לאחר שהמדינה סירבה לאפשר לבית עלמין לחיות מחמד בווסטצ'סטר לקבל לקבורה את אפרו של שוטר במשטרת ניו יורק שביקש להיטמן לאחר מותו לצד שלושת הגורים שלו שנקברו במקום.

 

האחיינית של השוטר, עורכת דין במקצועה, תבעה את המדינה בשמו ובסופו של דבר גרמה לה להסכים לסידור יוצא הדופן. "אנשים שואבים תחושת נחמה מהידיעה שהם יוכלו לבלות את חיי הנצח שלהם לצד חיית המחמד האהובה עליהם, שליוותה אותם גם בחייהם", הסבירה עורכת הדין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כלב בוכה על קבר בעליו (ארכיון)
מומלצים