שתף קטע נבחר

הילדים נקברו: "עכשיו הם בסדר, הם בשמיים"

בהר המנוחות בירושלים נטמנו בן השבע ואחותו בת החמש שלפי החשד נרצחו לפני יומיים על ידי אמם. גם האב שהגיע אתמול מרוסיה השתתף בהלוויה וקרא קדיש. סבם של הילדים ספד: "הקב"ה לוקח את הנשמות אליו ומברך אותם"

עשרות מכרים ובני משפחה השתתפו הבוקר (יום ד') בהלווייתם של שני האחים שלפי החשד נרצחו ביום שני על ידי אמם. קרוביהם של הילדים, בן 7 ובת 5, ספדו לשניים בהלוויה שבה השתתף גם אביהם, שהגיע אתמול מרוסיה. האב קרא קדיש על ילדיו. גרושתו, החשודה ברצח, שמאושפזת בבית החולים הדסה עין כרם בבירה לאחר שניסתה להתאבד החלה להתעורר בשעות האחרונות. סבתם של הילדים אמרה: "אני יודעת שהם בסדר עכשיו, הם בשמיים".

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

רוסיה: דו"ח האו"ם על הנשק הכימי מעוות

ניצן אלון: אי אפשר לסמוך על כוח בינלאומי

"הקב"ה לוקח את הנשמות אליו". קברי הילדים, היום (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
"הקב"ה לוקח את הנשמות אליו". קברי הילדים, היום(צילום: גיל יוחנן)

אחותה של האם, ששהתה בדירה בזמן הרצח הכפול וניסתה להניא אותה מהמעשה, הניחה מזכרת על קברי הילדים. סבם של הילדים אמר בהלוויה: "מאוד קשה לדבר כאן, זה אסון נוראי גם בארץ וגם למי שנמצא ברוסיה. החיים לא נגמרים ולאביהם של הילדים עתיד להיוולד בקרוב ילד חדש. הקב"ה לוקח את הנשמות אליו ומברך אותם".

 

גם דודם של הילדים ספד להם: "החיים של המשפחה הזאת מתחלקים לשניים, לפני הטרגדיה ואחריה. כל החיים שלהם קשורים לארץ. כאן יהיו קבורים הילדים והאב תמיד יחזור לכאן. שהנשמות של הילדים יהיו בגן עדן".

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

בהלוויה השתתפו גם אנשי צוות והורים לילדים מבית הספר

שבו למד הבן. אביהם של הילדים הגיע אתמול לתחנת מרחב המוריה בירושלים ומסר עדות בפני חוקרי המשטרה.

 

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר כי אמם של הילדים החלה להתעורר. האם סובלת מפגיעות קשות בפלג גופה העליון והיא עדיין מונשמת ומאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ.

 

האב, תושב מוסקבה ונגן ג'אז שהופיע בעבר בישראל, התגרש מאשתו שעלתה בהמשך לישראל. במשטרה ינסו לברר פרטים על מצבה הנפשי של האם בשנים שלפני עלייתה ארצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נועם (דבול) דביר
"אסון נוראי". הלוויית הילדים בירושלים, הבוקר
צילום: נועם (דבול) דביר
מומלצים