שתף קטע נבחר

שנת תשע"ד ומעבר - אותות באותיות

למילים ולאותיות כח רב. במקרים רבים הן מעבירות מסר שנושא רמז לבאות. לכבוד השנה החדשה פנתה הנומרולוגית גילה בויום לבחון האם בשנים הקודמות היה רמז לאירועים הסוערים שפקדו אותנו ומה צפוי בהמשך

למילים, לאותיות, למילים חלקיות שבתוך מילים מסוימות יש מסר רב מבחינתי. אחת הדוגמאות הבולטות היא המילה "בראשית" שמתפרשת על פי צירופים רבים, אשר נותנים לנו הסבר רב משמעות למילה הראשונה אשר בה מתחילה התורה. למשל:

בראשית = ברא + ישת - שזה בריאה בשילוב עם השתתה של מה שכבר היה קיים.

בראשית = ירא שבת - רמז לכך שכל מטרת הבריאה הייתה להגיע לשבת, שם האדם הוא זה אשר ממשיך ובורא את עולמו.

 

לפי עיקרון זה, רציתי לראות האם יש בשמות השנים האחרונות מילים או ראשי תיבות שיכולו לשפוך אור על מה שעבר עלינו במהלך השנים. החלטתי להתחיל כבר משנת 2010, ולהשוות זאת למהלכי כוכבים גלובליים בשמיים.

 

שנת 2010 – שנת התש"ע

התש"ע = תעשה.

אבל גם, התש"ע = תשעה מלשון להשעות, לדחות דברים.

 

שנת 2010 הייתה שנה רבת שינויים ורצופה באירועים משמעותיים למשל, רעידת האדמה בהאיטי ובסין, התפרצות הר געש באיסלנד, ששיתקה את התעופה מעל אירופה, השלמת הנסיגה מעיראק, דליפת הנפט במפרץ מקסיקו, אחד האסונות האקולוגיים הגדולים ביותר, התחלת פעילות אתר ההדלפות של ויקיליקס, שחשף את פרצופם האמיתי של משטרים שונים, החיסול הלא מוצלח של מבחוח בדובאי ועוד.

 

ענן האפר הוולקני באיסלנד (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
ענן האפר הוולקני באיסלנד(צילום: רויטרס)

 

בשנה זו נכנס פלוטו סופית למזל גדי והתחיל לערער מסגרות ממסדיות קיימות. הוסיף על כך שבתאי, שעבר למאזניים, למרות שהוא חזר עדיין למזל בתולה. בכך הוא הכריח גורמים שונים, במיוחד ממסדיים וגם את כל אחד מאתנו, להשתחרר מהדפוס הישן, הלא מועיל והלא נחוץ, אליו התרגלנו, כי לא חייבים לשמור על הרמוניה בכל מחיר. אחד מהאירועים הבולטים שמסמן זאת היה קריסת הכלכלה ביוון, התחלת התערערות גוש היורו.

 

שנה זו נעה בין עשייה להשעייה ולכן היא הייתה מאוד קשה, כי היו בה מצבים קיצוניים, שלא ידענו קודם. היא הסתיימה בשריפה הגדולה בכרמל, במצב קיצוני של מחדל בשירותי הכבאות, ופתחה שרשרת של אירועים באחת השנים הסוערות ביותר - שנת 2011.

 

 (צילום: AP)
(צילום: AP)

 

שנת 2011 – שנת התשע"א

שנת 2011 הייתה קשה ביותר. אירוע רדף אירוע, היו בה הן לחימה והן אסונות טבע.

התשע"א = עת - אש - ה'

ואכן האש בערה ובעוצמה רבה: זה התחיל, כאמור, בשריפה בכרמל, שהייתה בדצמבר, ממש על סף 2011.

בינואר פרצו המהומות בתוניסיה ומיד לאחר מכן התפשטו למצרים. באמצע פברואר הייתה רעידת האדמה בניו-זילנד וקצת אחרי הצונאמי הנוראי ביפן, אסון הכורים הגרעיניים, גם סוג של אש. בעוד שהמשטרים במדינות ערב החלו מתנדנדים, בישראל החלה מחאת האוהלים. הייתה זו שנה מאוד סוערת, מעשה הטבע, אך גם ממעשי ידי אדם.

 

 

 (צילום: AP) (צילום: AP)
(צילום: AP)

 

זו שנה בה אורנוס עבר למזל טלה יחד עם יופיטר, מה שהגביר את המהפכנות "והאש". בנוסף, נפטון ביצע הלוך וחזור ממזל דלי למזל דגים והביא עמו המון אי ודאות בצד מלחמתיות, כאשר לא תמיד היה ברור מי האויב. זה כמו לעשות מחאה חברתית, אבל לא בדיוק יודעים את מי להאשים.

 

שנת 2012 - שנת התשע"ב

שנה שפחדנו ממנה מאוד. שנים קודם לכן הדהדו להם נבואות הזעם על סוף העולם שיגיע ב-21.12.2012 ואף נעשו על כך מספר סרטים הוליוודיים, ולא מעט סרטים בערוץ ההיסטוריה על נבואות נוסטרדאמוס וכיו"ב. בסופו של דבר הייתה זו אחת מהשנים הרגועות.

 

מעניין שהתשע"ב תיתן לנו את המילים:

התשע"ב = בשעת - ה' = תשבע - ה'

אבל גם השתע"ב = עת שב ה'

 

אכן מבחינה רוחנית היה בשנת 2012 משהו מיוחד. אומרים שב-21.12.2012 ליקוי חמה מאוד מיוחד, אירוע אסטרונומי אשר מתרחש אחת ל-26 אלף שנה. לפי בני המאיה היה זה ליקוי של התיישרות מערכת השמש בקו אחד עם מרכז הגלקסיה של שביל החלב, מה שהביא להשפעה רוחנית מאוד חזקה, על כל מי שפתוח להתחבר לכך.

 

מבחינת הכוכבים, יופיטר כוכב ההצלחה, עבר ממזל שור המאוד חומרי, למזל תאומים המאוד תקשורתי, והעלה את כל נושא התקשורת לרמות מאוד חזקות. כמו כן נפטון כבר "התנחל לו" במזל דגים, מחד המשך בלבול ואי ודאות, אך מאידך בהחלט חיבור לאמונה ואינטואיציה במיוחד אם נוסיף לזה את שבתאי במאזניים.

 

שנת 2013 - שנת התשע"ג

יש משהו יפה בשנה זו, במיוחד כאשר זה ראשי תיבות של:

ה'

תושיענו

שתחזינה

עינינו

גאולתך

אבל לא רק.

התשע"ג = גש עתה או עת גש ה.

 

המסר הוא שכעת זה הזמן לגעת בעצמנו, בעומק נשמתנו ולעבור שינוי עמוק. משהו מאוד קיצוני קרה מבחינת כוכבים עם סיום שנת 2012, שבתאי עבר למזל עקרב. כוכב זה הינו כוכב הקשיים והאתגרים אך גם של לקיחת אחריות. כאשר הוא בעקרב הוא קיצוני ואינו משאיר שום פינה בחיים שלנו ללא הצורך בטיפול.

הוא מביא למצבים קיצוניים שחייבים להתעמת עימם וכך זה יימשך עד סוף שנת 2014.

באותו הזמן ממשיכים אורנוס בטלה, שאומר הרבה הפתעות וחידושים, נפטון בדגים, שאומר הרבה אי ודאות ושליטת גורל, ויופיטר בסרטן, מה שגורם לפרפקציוניזם רגשי, וצורך לחופש אמיתי ואושר.

 

אז מה צפוי בהמשך?

שנת 2014, שנת התשע"ד הינה שנה מיוחדת. 

השתע"ד = שתדע-ה'

כל אחד מאתנו צריך לשאול עצמו מהי האמונה עבורו? במי או במה הוא מאמין? זה לא תהיה שנה של דתות ממוסדות אלא למצוא את האמונה בלב, כל אחד בדרכו. לכן תהיה זו שנה של חשבון נפש של כל אחד מאתנו, לאן הוא פונה. עדיין שבתאי נמצא בעקרב, מה שמביא למצבים קיצוניים, של לא לטייח דברים ולפתור בעיות עד הסוף.

 

שנה זו תאופיין על ידי הילוך אחורי של מרס, מה שקורה אחת לשנתיים, והפעם זה יהיה במזל מאזניים, מבחן מאוד קשה - האם אנו מעיזים או מרצים? מה גם שיופיטר בסרטן, מושך לכיוון של החופש הרגשי. באמצע שנת 2014 יעבור יופיטר לאריה, ושם הוא ירצה כבר אנרגיות של חופש, התרחבות ושמחה, ונשאלת השאלה האם נצליח להילחם על כך?

 

 

שנת 2015, שנת התשע"ה. כאשר נגיע ל-2015 נעמוד בפני מבחן המעשה ולכן שנה זו תהיה שנה של עשייה. התשע"ה = התעשה? כלומר, אחרי שנדע את האמת, את הנכון עבורנו, האם גם ננקוט במעשים? האם יהיה לנו את הכוח?

זו תהיה שנה מאוד מיוחדת. שבתאי יעזוב את עקרב וילך לקשת, וכאן הוא עלול להגביל את החופש והחזון שלנו, אלא אם כן נילחם עליו. יופיטר יעבור לבתולה, שם הוא יצטרך להתעמת עם הרבה פרטים קטנים בדרך לביצוע של הדברים. שינויים אלה קורים רק באמצע 2015 שזה ממש לקראת סיום השנה העברית.

 

שנת 2016, שנת התשע"ו. לשנה זו משמעות מיוחדת.זה שנה שבה נזכה לישועות. התשע"ו = התושע? כלומר, האם נראה את הישועה, האם נושיע את עצמנו ואחרים? באמצע שנה זו, ילכו נפטון ושבתאי ויעמיקו את הזווית הבלתי הרמונית ביניהם. שבתאי כבר ישב חזק בקשת, מה שעלול להיות מצב של אולי לוותר על חזון, במיוחד כשנפטון בדגים יגרום למצב של אי ודאות גמור.

 

הרבה דברים עלולים להשתבש במהלך החיים הרגיל שלנו. עם זווית זו, לרבים מאתנו יהיו גילויים רוחניים וחיזוק יכולות של תקשור ואינטואיציה. זה נראה מרחף למדי, אבל פלוטו בגדי, בזווית הרמונית ליופיטר בבתולה, בהחלט יאפשר רגליים על הקרקע, וככה צעד אחר צעד, נגשים חזוננו ונושיע את עצמנו.

 

זה מה שיביא אותנו לסיום תהליך זה בשנת התשע"ז כאשר: התשע"ז = שתעז – ה'. כאשר כל אחד מאתנו יעז לשאת את דבר השם בלבו.

 

גילה בויום , אסטרולוגית בכירה

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
מהאירועים המכוננים של שנת 2010
צילום: רויטרס
גילה בויים
מומלצים