שתף קטע נבחר

משפחת הנדרס: "אין סיכוי שזו רולטה"

הוריו של אביב שרעבי שנדרס למוות על-ידי רכבת עם חברו אבי מור דוחים את החשד שהשתתף ב"מבחן אומץ": "אין סיכוי קלוש", אמר אביו

קרוביו של אביב שרעבי (19) מאור יהודה שנדרס למוות עם חברו אבי מור (20) על-ידי רכבת ביום שישי לפנות בוקר מתגייסים להגנה על שמו הטוב. לאחר הדיווחים על כך שמתחזק החשד שהצעירים השתתפו ב"מבחן אומץ", אמר יהודה שרעבי, האב: "אין סיכוי קלוש שאביב היה עושה דבר כזה. בני היה ילד עם שמחת חיים, אחראי שמעולם לא פגע באף אחד".

עשרות קרובי משפחה וחברים הגיעו לנחם את המשפחה. "הם בסך הכול יצאו לשתות כמו כל בני הנוער והיו במקום הלא-נכון בזמן הלא-נכון", אמר האב. שרעבי ומור נקברו ביום שישי ביהוד. מור, שהיה חייל צה"ל, נקבר בבית הקברות הצבאי בעיר.

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)

החברים בבית משפחת שרעבי  (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החברים בבית משפחת שרעבי (צילום: מוטי קמחי)
 

משפחת שרעבי נטועה עמוק בפוליטיקה המקומית באור יהודה. הבן אביב, כך סיפרו האנשים שהגיעו לשבעה, עזר לכל מי שביקש. "הוא תכנן לנסוע לדרום אמריקה והתכוון לחסוך כסף לשם כך", סיפרה האם מרי. "הוא עבד במסעדה בתחנת דלק וחלם בעתיד לפתוח רשת מסעדות".

 

הדוד מוטי ספד לאחיינו שלדבריו היה "מלח הארץ". גם לטענתו, הדיווחים על רולטה, שבה השתתפו החברים - הזויים ומופרכים. "הוא לא בא ממשפחה מפורקת, המשפחה מבוססת, ואם הוא היה מחפש ריגושים הוא יכול היה להיכנס לג'קוזי שיש לו בחצר, לשיר קריוקי או לשחק בפלייסטיישן. אנחנו המומים מחקירת המשטרה שלא נעה לדעתנו בכיוון הנכון".

 

אחד השכנים הוא שוטר. לטענתו, אין סיכוי שהחקירה המשטרתית תקבע שזה היה משחק על הפסים. "בשעה 03:00 בלילה אין רכבות שמתוכננות לעבור שם. זאת הייתה תאונה טרגית שאיש לא צפה. גם הנהג לא ראה אותם כך שיש סיכוי שגם הם לא ראו אותו, יכול להיות שלא היה במקום שדה ראייה טוב". 

 

שני חבריהם של שרעבי ומור ז"ל היו עדים לפגיעה הקטלנית. אחד מהם נותר ליד הגופות והשני רץ לאזור התעשייה הסמוך, הזעיק את כוחות ההצלה וכיוון אותם למקום האירוע. מחקירת המשטרה עולה כי הצעירים בילו במועדון באזור התעשייה של עמק חפר, ואחר כך הגיעו לקרבת המסילות. הם אותרו לצד המסילה במרחק של כעשרה מטרים זה מזה.

 

במשטרה אומרים שהחשד ל"מבחן אומץ" טרם אומת והם בודקים כיוונים נוספים כמו שכרות, חוסר תשומת לב או מעשה קונדס.

 

בהכנת הכתבה השתתף רענן בן צור


פורסם לראשונה 05/10/2013 23:53

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אביב שרעבי שנדרס למוות
אבי מור
מומלצים