שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תביעת "הפוטש בקריה" נגמרה בהסכם גישור

  אבי בניהו תבע את הפרסומאי אילן שילוח על מודעה שפרסם בעניין פרשת הרפז. הצדדים הסכימו שלא להסכים על העובדות, ושילוח יתרום 50 אלף שקל ליחידה קרבית בצה"ל

  ההליך המשפטי בעניין מודעת "הפוטש בקריה" נגמר בהסכם גישור בין דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו לבין הפרסומאי אילן שילוח. בהסכם שאושר אתמול (יום ב') על-ידי נשיאת בית המשפט המחוזי מרכז בלוד, הילה גרסטל, נקבע כי שילוח יתרום 50 אלף שקלים ליחידה קרבית בצה"ל.

   

  בניהו הגיש את תביעת לשון הרע בעקבות מודעה אנומימית שפורסמה בעיתונים, ולפיה בפרשת "מסמך הרפז" בוצע "פוטש" מטעם הדרג הצבאי נגד הדרג המדיני, שהצליח. בהמשך חשף שילוח שהוא אישית מימן את המודעה, ולפיך הוסר מרשימת הנתבעים משרד הפרסום שלו, "מקאן אריקסון".

   

  לפי הסכם הגישור שקיבל תוקף של פסק דין,

   ההליך יסתיים באופן שבו "המחלוקות העקרוניות בין הצדדים לא יוכרעו בבית המשפט". שילוח ומשרדו הבהירו ש"לא הייתה כל כוונה שיתשמע מהמודעות שבניהו היה מעורב בכתיבת ובהפצת מסמך הרפז, כפי שאף נקבע על-ידי מבקר המדינה בהמשך, ולא הייתה כוונה לקשור בינו ובין הרפז גם אם כך השתמע".

   

  עוד ברוח הרצון הטוב, נכתב, "שילוח מצהיר מתוך אזרחות טובה שהוא מתכוון לתרום תוך 30 יום סך של 50 אלף שקל ליחידה קרבית בצה"ל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים