שתף קטע נבחר

דרעי מאשים: הליכוד ביתנו כשל בירושלים

לאחר ההפסד של משה ליאון במרוץ לראשות העיר ירושלים הגיע שלב ההאשמות. יו"ר ש"ס שהריץ ביחד עם ליברמן את המועמד מגבעתיים אמר בראיון לרדיו "קול ברמה" כי "ש"ס הביאה את כל מה שהיא יכולה - 35 אלף קולות לליאון. הליכוד ביתנו בירושלים כשל באופן מוחלט"

יו"ר ש"ס מפנה אצבע מאשימה לגבי הסיבה לכישלון בבחירות בירושלים : בראיון לרדיו "קול ברמה" התייחס היום (ד') לראשונה ח"כ אריה דרעי לכישלונו של משה ליאון בהתמודדות על ראשות העיר ירושלים.

 

הבחירות המקומיות - כתבות נוספות ב-ynet:

כל המועמדים, כל הזוכים: תוצאות הבחירות

זועבי הובסה ותשוב לכנסת: לא חשבתי לנצח

ליזי דלריצ'ה ניצחה בבחירות: "בלי מלחמות"

 


ליברמן עם משה ליאון (ארכיון) (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
ליברמן עם משה ליאון (ארכיון)(צילום: גיל יוחנן)

 

בראיון רמז דרעי כי ח"כ אביגדור ליברמן, שהריץ את ליאון ביחד עם יו"ר ש"ס, נושא באחריות לכישלון. "ש"ס הביאה את כל מה שהיא יכולה - 35 אלף קולות, וכולם למשה ליאון. הליכוד-ביתנו כשל באופן טוטאלי ומוחלט בירושלים", תקף דרעי והוסיף: "יכול להיות שבסוף (הכוונה לאחר ספירת קולות החיילים) הליכוד לא יעבור בכלל את אחוז החסימה בירושלים".

 

  

בנוגע למפלגתו שלו, דרעי הביע שביעות רצון לאחר ש-20% מהמצביעים בבירה תמכו ברשימת ש"ס למועצת העיר. "אני משוכנע שנציגיה יהיו חברים בקואליציה שיקים ראש העיר הנבחר, ניר ברקת. הוא לא צורר היהודים חלילה. זה לא יאיר לפיד". בלשכתו של ח"כ אביגדור ליברמן בחרו שלא להגיב לדברים.

 

טרם הבחירות נטען כי ברקת סגר על דיל עם חסידויות גור ובעלז. בביקורו בכותל הבוקר הוא נשאל על כך ועל הרכבת הקואליציה ומקום החרדים בה: "לא היה דיל, אבל באופן טבעי אתחיל לפעול עם אנשים שתמכו בי. אני רוצה להזכיר שיש לא מעטים מהמגזר החרדי שתמכו בי. אני מדבר עם כולם. במלאכת הרכבת הקואליציה נדון בימים הקרובים ואני מקווה שיהיה בסדר".

 

בהכנת הידיעה השתתפה מורן אזולאי

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ח"כ אריה דרעי
צילום: גיל יוחנן
מומלצים