שתף קטע נבחר

קשה למצוא אהבה

נשים בררניות וגברים לא כריזמטיים בוונקובר

סקר חדש של אתר ההיכרויות האמריקאי AreYouInterested.com הוכיח את מה שתושבי ונקובר יודעים זה מכבר: נשות ונקובר בררניות מאד בבואן לפגוש את בחיר ליבן. הסקר מצא כי נשים בוונקובר הכי פחות צפויות להיענות לפניות של גברים, זאת לעומת נשות מונטריאול שדורגו במקום השני ונשות אוטווה שדורגו במקום השלישי. נשות קלגרי, אדמונטון וטורונטו, כך מצא הסקר, הכי פחות בררניות. האתר הסתמך על כ- 40 אלף אינטראקציות וירטואליות בין נשים וגברים, ואף דירג את הגברים הבררניים ביותר. הגברים של וויניפג נמצאו בראש רשימת הבררנים, כאשר הגברים בטורונטו נמצאו כ"הכי פתוחים לפניותיהן של נשים".

 

פאדי רייס, נשיאת חברת ההיכרויות של ונקובר, Executive Search Dating – חברה המתארת את עצמה כ"מספר אחת בוונקובר בשירותי שידוך מותאמים אישית לרווקים ולאנשי מקצוע", אמרה לרשת "גלובל" שבוונקובר נמצא המספר הגדול ביותר של אנשים בעולם שמשתמשים באתרי היכרויות. היא ייחסה זאת לעובדה שאחד מאתרי הדייטינג הפופולריים ביותר, Plenty of Fish, מבוסס בעיר, ואמרה: "כשההיצע גדול יותר, סיכוייך למצוא אדם איכותי פוחתים, כך שחשוב לעשות סינון".

 

 

גם "גלובל ניוז" ערכה סקר דרך דף הפייסבוק שלה בחודש שעבר ושאלה אם אכן נשות ונקובר הן הבררניות ביותר בקנדה. "ונקובר סאן" הקדיש כתבה שלמה לתופעה. העיתון ראיין שלוש נשים "מצליחות ופיקחות" שהעידו כי ונקובר היא מקום קשה לפגוש ולצאת עם גברים. אחת הסיבות שניתנו היא "חוסר מיניות" בעיר. חלק מן המרואיינים אמרו שהתושבים קרים וסנובים ביחס לתושבים במקומות אחרים כגון פלורידה. הגברים שרואיינו הוסיפו כי נשות ונקובר מאיימות (intimidating).

 

אחת הבלוגריות של "הפינגטון פוסט" בבריטיש קולומביה, מליסה קאר, פרסמה מאמר בשם: Why Is It So Hard To Meet Friends (And Lovers) In Vancouver? רבים הגיבו לכתבה. אחת מהכותבות הודתה שוונקובר היא העיר הקשה ביותר לדייטינג שבה חיה, וציינה כי גברי ונקובר משעממים ואינם כריזמטיים. כותב אחר אמר שנשות ונקובר הן לא רק בררניות, אלא גם מפונקות ונרקיסיסטיות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים