שתף קטע נבחר

"לדחות את הבחירות להנהלת ארגון המאמנים"

עו"ד אייל יפה שלח מכתב תלונה להתאחדות לכדורגל ולהנהלת הארגון בטענה לליקויים בהליכי הבחירות: "לא ניתן לקיים את הבחירות בשבוע הבא"

עו"ד אייל יפה פנה לראשי ההתאחדות לכדורגל וליועץ המשפטי של ארגון המאמנים, רועי כהן, במכתב תלונה על "ליקויים מהותיים בהליכי הבחירות להנהלת ארגון המאמנים". הבחירות אמורות להיערך ביום ראשון.

 

עו"ד יפה כתב בין היתר במכתבו: "פנו אלי שורה של מאמנים בטענות לאי סדרים, העדר ספר בוחרים - דברים בסיסיים שאינם מאפשרים את קיום בחירות המתוכננות לשבוע הבא. בעבר נדחו הבחירות בשל אי סדרים ונדמה כי דבר לא השתנה".

 

"אבקש לקיים את הבחירות רק לאחר הסדרת כל הליקויים, תוך מתן אפשרות להגשת מועמדות שכן אין זה הגיוני לקיים בחירות למעלה מחצי שנה לאחר המועד המקורי, על בסיס הגשת מועמדות ישנה וספר בוחרים שאינו קיים ואינו מעודכן".

 

יצויין כי רוני שניידר צפוי להיבחר כיו"ר ארגון המאמנים הבא במקומו של אמנון רז באסיפה הכללית של ארגון המאמנים, לאחר שצבי רוזן הסיר את מועמדותו.  האסיפה הקודמת נדחתה עקב הליך בדיקה שביצעה ועדת הבחירות ואישור מועמדים לפי התקנון. באסיפה יבחר יו"ר לאסיפה, יו"ר איגוד חדש, בחירת הנהלה חדשה נשיא כבוד וחברי ועדת ביקורת.

 

הנהלת הארגון תורכב מתשעה חברים כולל היו"ר המיועד רוני שניידר. 15 המועמדים לחברות בהנהלה הם: שלומי אדרעי, סתיו אלימלך, נסים אלפסי , גימי טורק, שמואל ניסן בועז סולמי, מורד סלאמה, יצחק עובדיה, אלין קנפו הרצל שושן, בני שלום, אלכס שפרינגר, אמנון רז, יעקב רחימונוביץ ורוני שניידר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים