שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בני יהודה: בתקווה לעונה משעממת

  עם קישור על טהרת זרים והתקפה חדשה מקווים בבני יהודה לחסוך לאוהדים התקפי הלב

  בני יהודה עברה הקיץ מהפכה רצינית, לא פחות מ-17 פרצופים חדשים הגיעו, כולל שחקני נוער, ולא פחות מ-15 שחקנים עזבו. קבוצה חדשה לגמרי, אולי טובה יותר. בכל זאת, קשה לדעת איך יתמלא החלל לאחר עזיבתם של יוסי מדר וקובי רפואה, שהיו הרוח החיה בקבוצה. נראה כי על אף כל השינויים, בני יהודה תישאר קבוצת תחתית, השאלה הגדולה היא באיזה שלב היא תצליח להבטיח את הישארותה בליגה. למזלה, יש קבוצות הנראות יותר רע ממנה כמו עירוני ראשון לציון וצפרירים חולון.
  מאמן: בתור שחקן וגם בתור מאמן אלי אוחנה מעולם לא היה בתחתית הליגה, והעונה הראשונה שלו כמאמן במדי בית"ר, לא ממש חשפה את יכולותיו האמיתיות. בני יהודה תהיה הבמה האופטימלית בשבילו. אף אחד לא מצפה שהוא יחולל נסים, רק מצפים לחיים שקטים ולאיזה ניצחון על קבוצה גדולה פעם בכמה מחזורים. את זה אוחנה בהחלט יכול לספק, ואולי אפילו יותר.
  הגנה: עופר לוי, שי הס, רונן פייגנבוים, בני קוזושווילי ואילון שווגר עזבו. לאפודת השוער ייכנס הצעיר יניב ווהבה, שהרבה מאוד תלוי בביטחון העצמי שלו. במחזורים האחרונים של העונה שעברה הוא החליף את שי הס, והראה שגדל בשכונה שוער לעתיד. ירון אביחיל ימשיך לשחק על הקו הימני ועם הצטרפותם של שוקי נגר ומוטי אוחיון אין ספק שההגנה הכתומה עוברת שדרוג מסוים, אך עדיין הרבה תלוי בשוער הצעיר וגם בבלם הזר פטר סאפטיץ'.
  קישור: הקישור הכתום אמור להיות על טהרת זרים בלבד. דאבור רופניק ומריו קראלי ינפיקו את המימד האנרגטי והיעיל, כפי שהוכיחו שהם יודעים לעשות. הרבה תלוי במימד היצירתי שאמור לבוא מרגליהם של הזרים החדשים: יבורניק וג'יורג'סקו. בכלל, בני יהודה תמיד התגאתה במחלקת נוער משובחת ולא מן הנמנע שנראה העונה כשרון חדש, מעין קומבינציה של יוסי מדר וסהר מזרחי.
  התקפה: בעונה שעברה הגיע בחור צרפתי אלמוני בשם סטיב גורי, הוא פתח בסערה, הבקיע מספר שערים מכריעים והתאייד בחזרה לספסל. העונה הוא כבר לא יהיה בקבוצה, עופר שטרית וחזי שירזי, שני חלוצים מנוסים, ירכיבו את חוד ההתקפה, שעשוי להיות הנקודה הבעייתית בקבוצה. שירזי הוא לא סקורר טבעי, ולך תדע באיזה כושר יהיה עופר שטרית.
  הרכב משוער: ווהבה, אביחיל, סאפטיץ', אוחיון, נגר, קראלי, רופניק, ג'יורג'וסקי, יבורניק, שירזי, שטרית.
  תסריט אופטימי: עונה משעממת בשכונת התקוה
  תסריט פסימי: השנה לא יהיה את אלון מזרחי שיבקיע פנדל מפוקפק

  לפנייה לכתב/ת
  דודו פריד
  אוחנה. בא לשכונה בחור חדש
  דודו פריד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  נגר. מאבקים בקיץ
  ארכיון ידיעות אחרונות
  דודו פריד
  שירזי. השאיר את בני יהודה בליגת העל
  דודו פריד
  מומלצים