שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בעז בנאי באולפן: "דורש מעצמי יותר"

  כשלקחו להם את הכדורגל, הוא נכנס עם דודו טסה להקליט שיר של דוד יוסי בנאי. אחר כך הצטרף אליהם ניר מימון והפיק את הכל. התוצאה: "אין אף אחד בבית", אלבום שני לבעז בנאי עם "טקסטים יותר עמוקים, יותר חשופים ובלי פחד". צפו בראיון ובביצוע המיוחד באולפן

   

  המוזיקאי בעז בנאי הגיע עם אלבומו השני "אין אף אחד בבית" אל אולפן ynet לראיון וביצוע מיוחד של השיר הפותח: "אדרת". חמש שנים מאז יצא אלבום הבכורה שלו "אהבת איש הפח", הוא מודה שעבר תהליך של התבגרות ובעיקר ויתור על הפחד: "היה לי ברור שאני יכול יותר, בעיקר בכל מה שנוגע לפחד מחשיפה - ולהביא טקסטים שהם יותר מבפנים, יותר עמוקים, יותר חשופים", הוא אומר בראיון. "אין מה לפחד - זה מי שאתה, לך על זה אני מאוד שלם וגאה באלבום ואני חושב שארגיש ככה גם בעוד חמש שנים". 
   

  בנאי מתייחס אל האלבום כיצירה שלמה, בה כל שיר מתקשר לזה שאחריו ומספר את חייו. גם השיר הנוסף בו, היחיד שאת מילותיו לא כתב בעז - אלא דודו יוסי בנאי, "מרוב אהבה שותק". "לא העליתי בדעתי שלשיר תהיה תהיה משמעות כל כך גדולה בחיים שלי", הוא מספר. "דודו טסה עבד איתי עליו, והוא צירף את ניר מימון, שאחר כך הפיק לי את כל האלבום".

   

  בעז בנאי ישיק את "אין אף אחד בבית" ב-6 בינואר במועדון הזאפה בתל אביב, שם ייארח על הבמה את חבריו המוזיקאים דודו טסה וקרולינה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  בעז בנאי. אלבום חדש
  צילום: ירון ברנר
  לאתר ההטבות
  מומלצים