שתף קטע נבחר

הפועל ת"א תנציח את זכרו של אריק איינשטיין

במועדון בודקים את האפשרות לקרוא לאחת הקבוצות על שמו של הזמר הלאומי שהלך אמש לעולמו. גם האולם החדש של קבוצת הכדורסל עשוי להיקרא על שמו. השחקנים יגיעו לכיכר רבין על מנת לחלוק לו כבוד אחרון

בהפועל תל אביב החליטו להנציח את שמו של האוהד מספר 1 של המועדון בעשורים האחרונים, הזמר אריק אינשטיין ז"ל שהלך אמש לעולמו.

 

אריק איינשטיין הלך לעולמו:

 

במועדון כבר בוחנים מספר אופציות מקוריות. ייתכן כי אחת הקבוצות במועדון תיקרא על שמו. ישנה גם אפשרות שמחלקת הנוער עצמה, טורנירים שונים ייקראו על שם הזמר. שירו המפורסם בשל אהדתו לאדומים "אהובה שלי, מתוקה שלי", יושמע במשחקיה הקרובים של הקבוצה.

 

גם בקבוצת הכדורסל, בה שימש איינשטיין כחבר עמותה, ינציחו את שמו. במועדון יבחנו את האפשרות לבקש לקרוא את האולם הנבנה באיזור הדרייב-אין בעיר על שמו של הזמר.שחקני קבוצות הכדורגל והכדורסל יגיעו לאחר אימון הבוקר ב-14:00 לכיכר רבין, על מנת לחלוק כבוד אחרון לאחד מגדולי אוהדי המועדון.

 

במשחק הבית הקרוב של קבוצת הכדורסל יתקיים טקס לזכרו של איינשטיין וראשי הקבוצה ידונו עם נציגי עיריית ת"א במטרה לקבל החלטה אם לקרוא לאולם החדש על שמו. גם שמו של "מר כדורסל" יהושוע רוזין ז"ל כבר עלה כמי שהאולם עשוי להיקרא על שמו. מנכ"ל הפועל ת"א, רמי כהן, אמר ל-ynet ספורט: "הרעיון לקרוא לאולם על שמו של אריק איינשטיין עלה אתמול בלילה, אני מאוד אוהב את הרעיון, אבל גם אהבתי את הרעיון לקרוא לאולם על שמו של רוזין ז"ל.  נשב עם עיריית ת"א בקרוב גם על הנושאים האלה ואני מאמין שנמצא דרך להנציח את האנשים החשובים האלה". 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום בר טל
אריק איינשטיין
צילום: שלום בר טל
מומלצים