שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מחדל: כרטיסי אשראי של אוהדי חיפה הופצו במייל
  משרד הכרטיסים "גרבר" הפיץ בטעות מידע הכולל פרטי אשראי של כ-40 אוהדים, שנאלצו לבטל את הכרטיסים. אחד האוהדים: ""מדובר במחדל. הרבה אוהדים בלחץ ודורשים פיצוי". משרד הכרטיסים: "מדובר בטעות. מי שיפנה אלינו נטפל בו ואם צריך לפצות - נפצה"

  כ-40 אוהדי מכבי חיפה נדהמו לגלות הבוקר (ד') את מספר כרטיס האשראי שלהם מופץ בתפוצה רחבה. מדובר באוהדים שרכשו כרטיסים למשחק החוץ של הירוקים מול בני יהודה בשבת הקרובה, כאשר מי שאחראי למחדל הוא משרד הכרטיסים "גרבר", דרכו נרכשו הכרטיסים.

   

   

  לכ-40 ממנויי מכבי חיפה יש רכישה אוטומטית של כרטיסים למשחקי החוץ של הקבוצה. כפי שמתבצע לפני כל משחק, קיבלו הבוקר אותם אוהדים את האישור על הרכישה במייל עם הסכום שחויבו בכרטיס האשראי. אלא שלתדהמת האוהדים, הם קיבלו קובץ נוסף, בו הופיע מספר מלא של כרטיס האשראי שלהם, תוקפו, שלוש הספרות בגב הכרטיס ומספר תעודת הזהות. 

   

  אוהדי מכבי חיפה. חששו שייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלהם (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  אוהדי מכבי חיפה. חששו שייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלהם(צילום: ראובן שוורץ)

   

  האוהדים ההמומים, שחששו כי ייעשה שימוש בכרטיס האשראי שלהם, פנו במהרה למשרד הכרטיסים וביקשו למחוק את הקובץ המצורף. מאחר שהמייל כבר הגיע לאותם 40 האוהדים, הם נאלצו לבטל את כרטיס האשראי שברשותם. דודי שפרטי, אחד הרוכשים שפרטי כרטיס האשראי שלו פורסמו, סיפר ל-ynet ספורט: "מדובר במחדל. הרבה אוהדים בלחץ ודורשים פיצוי".

   

  ממשרד הכרטיסים "גרבר" נמסר בתגובה: "מדובר בטעות של מייל שנשלח ל-40 אוהדים. כל ה-40 קיבלו את המספרים של כולם. הודענו לכולם והתנצלנו. הטעות היא במייל, מי שיפנה אלינו נטפל בו ואם צריך לפצות - נפצה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים