שתף קטע נבחר

הצצה נדירה: כך נראה רכבו הממוגן של מולנר

מתכת, חלונות כפולים, מחוסמי ירי ומצלמות ב-360 מעלות. כך נראה הרכב המשרת את העבריין עמיר מולנר. המשטרה תפסה אותו בחשד שהאביזרים אינם תואמים לרישוי הרכב

בלשי יחידת להב 433 הורידו הבוקר (יום ד') מהכביש רכב כביש-שטח מדגם טויוטה לנד קרוזר השייך לעבריין עמיר מולנר. לטענת המשטרה, האביזרים המצויים ברכב, כמו רכיבי ההגנה שלו אינם עולים בקנה אחד עם רישיון הרכב שאינו רשום על שם מולנר אך שייך לו.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

בין היתר ממוגן הרכב בשלדות מתכת, חלונות כפולים, מחוסמי ירי ומצלמות ב-360 מעלות. הרכב הובא למשרדי היחידה להב 433 ונבדק על ידי בוחני התנועה. בכוונת המשטרה להגיש בקשה לבית המשפט להורדתו של הרכב מהכביש. מולנר עצמו לא נמצא בארץ. 


במסגרת המדיניות של להב 433 בפיקודו של ניצב מנשה ארביב, מנסים בלשי היחידה לעקוב מקרוב אחרי חברי ארגוני הפשיעה בארץ. הבוקר הגיעו בלשי היחידה בליווי של בוחני תנועה לאזור רמת גן, שבו פועלים חברי הארגון של מולנר. בשלב מסוים הבחינו הבלשים ברכב לנד קרוזר השייך למולנר. מולנר עצמו לא בארץ ומי שנהג בו הוא אדם אחר, שמזוהה כאחד מהאנשים הקרובים אליו.

 

הבלשים הורו לרכב לעצור, והחלו לבדוק אותו מקרוב. במהלך הבדיקה גילו הבלשים כי סמוך לחלון הקדמי ישנן לוחות מתכת, דפנות הרכב ממוגנים בלוחות מתכת וברכב מותקנות מצלמות מיוחדות שמתעדות את הנעשה סביבו. מבחינת בלשי להב 433, אין ספק שמדובר ברכב שבו מתנייד מולנר עצמו והאנשים הקרובים אליו, ונועד למנוע מצב שמישהו ינסה לפגוע בהם באמצות

כלי נשק.

 

פרקליטו של מולנר עו"ד מוטי כץ מסר בתגובה: "הם כבר לקחו בעבר את האוטו הזה והחזירו אותו. נראה לי בתחושה שזה עוד חלק במדיניות החיכוך של המשטרה ולא יותר".

 

מולנר מוגדר במשטרה כראש אחד מארגוני הפשע המרכזיים באזור המרכז. על סמך מידע מודיעיני היא מייחסת לו ולאנשיו עבירות שונות הקשורות באלימות, הימורים ועוד, כולל שימוש באמצעי חבלה, אבל הוא מעולם לא הואשם באף אחד מהמקרים.

 

שמו עלה בין היתר במעורבים בסכסוכים עם משפחת אלפרון, ולעיתים תכופות הוא זומן למשטרה כדי לעדכן אותו באיומים על חייו. גם במסגרת חקירת מלכוד מכוניתו של הפרקליט בתל אביב נחקרו עבריינים המזוהים עמו.

 

מולנר עצמו ריצה לאחרונה מאסר אחרי שבבית שבו שהה נמצא אקדח ללא רישיון. הוא נשפט למשך שנתיים ושמונה חודשים בעוון החזקת נשק לא חוקי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מצלמה ברכב
צילום: עמית שאבי
עמיר מולנר
צילום: עמית שאבי
צילום: מוטי קמחי
מנשה ארביב
צילום: מוטי קמחי
מומלצים