שתף קטע נבחר

המתנדב משחזר: "לא פחדנו על עצמנו"

ירון גנור ושלומי הלוי, מתנדבים במשטרה, עצרו בקור רוח נהגת מכונית פרטית שאיבדה את הבלמים בכביש 6. גנור מביע ביטחון: "ידעתי שזה ייגמר ככה"

"לא היה לי ספק שזה ייגמר ככה". ירון גנור, מתנדב אגף התנועה במשטרה, לא האמין שזה קורה לו. במשמרת משותפת עם המתנדב שלומי הלוי סיירו השניים בכביש 5 ואז קיבלו הודעה בקשר על "רכב שהנהגת שלו במצוקה". מאוחר יותר הבינו המתנדבים כי תושייה מהירה תציל את חייה של נהגת המכונית הפרטית. בסופו של דבר הצליחו המתנדבים לעצור את המכונית שאיבדה בלמים.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

גורם פלסטיני: דחינו את הרעיונות של קרי בנושא ביטחון

נתניהו לסוכנות מוסד: "וונדר-וומן" האמיתיות

 

האזינו לרגעי הדרמה:

"קיבלנו הודעה על הרכב, הבנו שהוא באזור שלנו ומיד עלינו על כביש 6. ביקשנו שיחברו אותנו אליה טלפונית על מנת שנוכל להיות איתה בקשר. במהלך השיחה לא הצלחנו להבין איפה היא נמצאת עד שבסוף ראינו אותה מגיעה מאחורינו", תיאר גנור את רגעי הדרמה.

 

המתנדב סיפר עוד כי "הבנו מהנהגת שהגז נלחץ ולא משתחרר, שיש לה בעיות בבלמים ושהיא לא מצליחה לבלום את הרכב. היא הייתה בסערת רגשות ובמצוקה גדולה והחלטנו לעשות הכול על מנת לסייע לה. הרכב שלה נסע במהירות של בין 100 ל-130 קמ"ש והבנו שאנחנו חייבים לבלום אותה עוד לפני שכביש 6 יסתיים, כי אחרת בכביש אחר זה היה עלול להסתיים באסון".

 

"עזרנו לאזרח במצוקה"

גנור ציין כי במהלך ההתחקות אחר נתיב הנסיעה של הנהגת, הוא הבין שכביש עם עלייה זו ההזדמנות הטובה ביותר לעצור את המכונית. "מההתחלה ידענו מה אנחנו הולכים לעשות ואיך זה ייגמר. היינו בטוחים שנצליח לבלום אותה. לפני הבלימה אפשר לשמוע שהיא מהססת, היא הייתה במצוקה גדולה, מבוהלת ופחדה לכבות את הרכב. רק לאחר שחזרתי בתוקף על דבריי היא כיבתה את הרכב".

 

רכבה של הנהגת התנגש ברכב של המתנדבים ואז נעצר. לדברי גנור, "למזלנו זה היה במהלך העלייה. הרכב שלה התחיל להידרדר לאחור, שלומי מיהר להרים את בלם היד ואני מיהרתי להוציא אותה מהרכב. היא הייתה נסערת והחלה לבכות, הרגענו אותה בסבלנות. לא פחדנו על עצמנו, לא היה לנו זמן לחשוב וידענו שאנחנו צריכים לעשות הכול על מנת לעצור את הרכב הזה. בסך הכול עזרנו לאזרח במצוקה".

 

גנור סיפר עוד כי מאז האירוע שהתרחש שלשום הוא לא נפגש עם הנהגת ושאין בכוונתו לפעול כדי להיפגש עמה. יחד עם זאת הוא ציין כי הנהגת תרצה להיפגש איתו ועם הלוי הם ישמחו לעשות זאת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אגף התנועה
גיבורי היום. הלוי וגנור
צילום: אגף התנועה
מומלצים