שתף קטע נבחר

טרול אבו שרמוטה

ברשת ABC לא חשבו לרגע כי הסטודנט שמולם משקר לגבי שמו, וזו בעצם קללה בשפת אימו. למרות שהורידו את הווידאו, נחשו מה קרה. ברוכים הבאים ל-2013, על טעויות משלמים. אבו שרמוטה: רק רציתי להצחיק את החברים שלי

על פי המילון האורבני, טרולינג זו האומנות של לעצבן אנשים בכוונה ובחוכמה. סייד ג'אמל חאמידה (Sayed Jamal Hamideh) מיוסטון, עושה את זה נכון. הבחור התראיין לרשת ABC בנוגע לשוד בקמפוס שבו הוא לומד. חוץ מלהמציא את זה שבכלל היה עד ראייה לשוד, הוא גם בחר לעצמו שם מצחיק בערבית: אבו שרמוטה (Abu Sharmouta).   

 


"בימים האחרונים של הסמסטר, מספר אבו שרמוטה, כי למד כל הלילה למבחן האחרון. כשהוא וחבריו נשדדו באיומי אקדח". כך אומרת כתבת ABC שמעבירה את השידור לאב הזונה, שמקבל אפילו כתובית עם שמו. הסרטון הגיע לכמעט 50 אלף צפיות ביומיים.

 

בפייסבוק שלו מציין חאמידה כי ABC אמנם הורידה את הסרטון מהאתר שלהם, אבל הם לא יכולים להוריד אותו מהסלולרי שלו. ובינתיים - גם מיוטיוב. "כל העניין היה רק בדיחה כדי לגרום לכמה חברים לחייך", מספר חאמידה ל-ynet מחשבים בצ'אט. עוד אומר לנו חאמידה כי הוא נולד ביוסטון טקסס ועבר לעמאן, בירדן, ל-5 או 6 שנים לאחר שנולד. לאחר מכן הם חזרה המשפחה ליוסטון והם מבקרים במזרח התיכון לעתים קרובות. בבית מדברים ערבית ואנגלית. "תשומת הלב הייתה נהדר וקצת יותר מדי, הוא מסכם, "אבל אני אשקר אם אומר שלא אהבתי את זה". נקווה שהוא לא מטריל גם אותנו.

 

הטרלה אווירית

כמובן, כטרול, יכול אבו שרמוטה עוד להתקדם. הוא יכול למשל, להגיע לרמת העל של מי שהעביר למגישת החדשות בערוץ KTVU, שמות שקריים של טייסים שהיו על המטוס של אסיינה איירליינס שהתרסק בסן פרנסיסקו. השמות הללו,  לא רק שהיו שקריים, הם גם היו בדיחה. בין השמות, Captain Sum Ting Wong וכן Wi Tu Lo, הנשמעים כמו "קפטן, משהו לא בסדר" ו"אנחנו נמוכים מדי".

 

 

את השמות המשובשים קיבלה הרשת לטענתה לאחר שאושרו על ידי פקח טיסה מתלמד. היא אמנם ניסתה להסיר את הסרטונים שמתעדים את המבוכה מהרשת אולם נחלה הצלחה חלקית בלבד. כלומר שהם צצו מחדש, מה שהזכיר לכולם שלא משנה מה, אי אפשר להוריד דבר נצפה מהרשת ושלא יחזור. פשוט השתדלו לא לטאות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים