שתף קטע נבחר

הגניבה בנתב"ג: אסיפה גררה עיכוב בטיסות

ועד עובדי רשות שדות התעופה כינס את עובדי מיון המזוודות בעקבות מעצר עובד בנתב"ג בחשד לגניבה - ועיכב את פעילות השדה כולו

מעצר עובד נתב"ג בחשד שגנב רכוש ממזוודות נוסעים הוביל הבוקר (יום ג') לעיכובים בפעילות שדה התעופה. המראת חמש טיסות התעכבה, וחלקן יצאו לבסוף לדרכן ללא מזוודות הנוסעים.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

לא מחכים לכנסת: רשות המסים מכירה בזוגות חד-מיניים

יצירות שנבזזו מיהודים - בפרלמנט הגרמני

 

יו"ר ועד עובדי רשות שדות התעופה פנחס עידן כינס את עובדי מיון המזוודות לאסיפת הסברה בנושא - שנמשכה יותר משעתיים - והביא בכך לעיכובים בפעילות נמל התעופה. "ההנהלה הפרה את ההסכם ומעסיקה קבלנים שמעסיקים את עובדיהם ללא פיקוח ובקרה", נכתב בהודעת הוועד. "עובדי הרשות טובים ומסורים והם לא ישלמו מחיר על מחדלי ההנהלה".

 

הטיסות יצאו לדרך בלי המזוודות ()
הטיסות יצאו לדרך בלי המזוודות
 

אורי זילברמן מחיפה נחת בנתב"ג בבוקר והמתין למזוודות יותר משעתיים. "בשדה לא מוכנים לקחת אחריות. זה אומר שאם המזוודה אובדת

זה על אחריות הנוסע. לכן אנחנו מחכים פה עייפים", סיפר. רועי, שטיסתו לפריז התעכבה אף היא, המריא לבסוף "בעיכוב קל אבל בלי מזוודות, כלומר אין בגדים והכי חשוב - אין מעיל". נוסע נוסף, שחזר בטיסה מעמאן, תיאר "עומס של 600-500 איש שהתעכבו במשך שלוש שעות וחיכו ליד המסוע או קמו והסתובבו בהמתנה".

 

אתמול נעצר גבר בן 62, שעובד בחברת שירותי קרקע בנמל התעופה, בחשד לגניבה ממזוודות של נוסעים. בין היתר, הוא נחשד בגניבת כרטיסי אשראי שבהם השתמש מאוחר יותר לקניות במתחם. הוא קשר עצמו לאירועים, שוחרר בערבות ונאסר עליו להתקרב לשטחי נתב"ג.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים