שתף קטע נבחר

נתניהו עבר בדיקה, ליברמן מילא את מקומו

ראש הממשלה עבר בדיקת גסטרו שגרתית על מנת להשלים את הדו"ח הרפואי שהוא מפרסם מדי שנה. שר החוץ מילא את מקומו עד תום הבדיקה

ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר הבוקר (יום ד') בדיקת גסטרו שגרתית במערכת העיכול בבית החולים שערי צדק. מלשכתו נמסר כי הבדיקה התבצעה במסגרת השלמת הדו"ח הרפואי שהוא מחויב לפרסם מדי שנה לציבור. שר החוץ אביגדור ליברמן מילא את מקומו של נתניהו בזמן הבדיקה.

 

עוד בחדשות:

2014 נפתחת בהתייקרות: "תדאגו לאזרח"

הרוג ראשון ב-2014: הולך רגל נדרס למוות

 

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי את הבדיקה ערך פרופסור ערן גולדין, מנהל מחלקת גסטרו בבית החולים. בבדיקה הוצא בשלמותו פוליפ קטן במעי הגס. בכך הושלמו בדיקות ראש הממשלה לדו"ח הרפואי המלא שמפרסם ראש הממשלה מדי שנה. רופאו האישי ד"ר צבי הרמן ברקוביץ' אמר כי בדיקות המעבדה המקיפות שנתניהו עבר לאחרונה, הכוללות בדיקת כולסטרול, שומנים וסוכר, נמצאו תקינות לחלוטין. לחץ הדם של רה"מ תקין - 80/120, הוא שומר על אורח חיים בריא ועל תזונה מוקפדת.

 

רה"מ נתניהו מתאמן כמה פעמים בשבוע ולאחרונה עבר בהצלחה מבחן מאמץ כושר גופני, ונמצא שהוא מצוי בעשירון העליון בקבוצת גילו.

בשבת האחרונה הגיע נתניהו לבית החולים הלל יפה בחדרה משום שחש ברע. מלשכת ראש הממשלה נמסר אז כי נתניהו חש בכאבי ראש בגלל הצטננות מלווה בדלקת בסינוסים. מנהל בית החולים אמר כי ראש

הממשלה נבדק ושוחרר במצב טוב כעבור זמן קצר.

 

נתניהו הגיע בשעה 00:20 עם שיירת ראש הממשלה ארוכה לבית חולים הלל יפה בחדרה לאחר שהרגיש בכאבי ראש קשים. מנהל בית החולים, פרופ' מאיר אורן, עדכן אז כי "ראש הממשלה הוכנס לחדר מיון ועבר טיפול כללי. לאחר שעתיים הועבר לביתו במצב מצוין, כשהוא מרגיש טוב". פרופ' אורן הוסיף: "היינו מתואמים עם כולם לפני הגעת ראש הממשלה לבית החולים. הטיפול עבר ללא שום בעיות. שוחחנו איתו אך ורק בנושאים הקשורים למצבו הבריאותי".

 

באוגוסט האחרון עבר נתניהו ניתוח דחוף בבקע הטבור בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. עד שהתאושש מהניתוח שהסתיים בהצלחה מילא אז את מקומו שר הביטחון משה (בוגי) יעלון. מנהל בית החולים, ד"ר יובל וייס, אמר אז כי "הניתוח ארך כמתוכנן ומהלך הניתוח היה תקין. האבחנה הייתה של בקע טבורי כלוא, ולכן הוחלט על ניתוח".

 

Read this article in English

 


פורסם לראשונה 01/01/2014 08:57

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי מנדלבאום
בדיקה שגרתית. נתניהו
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים