שתף קטע נבחר

צפו: כמו כדור הריסה על גוש קטיף

לאחר שאמרה שיהודים לא יכולים לעצור, המיילי סיירוס המתנחלת לא עוצרת בעצמה. הנה הפרשנות שלה ללהיט השני של כוכבת הילדים הפרובוקטיבית, שבינינו - לא הולכת רחוק כמוה בלעצבן חלקים נרחבים מהקשת הפוליטית, או כל קשת שהיא

אורית ארפא, הזכורה מהקליפ הפרודי למיילי סיירוס גרסת ההתנחלות/יישבות, עושה זאת שוב. לאחר שבקליפ הקודם היא התערטלה על טרקטור לצלילי גרסת כיסוי לשיר We can't stop, הפעם היא הולכת על קאבר ל- Wrecking ball, הלהיט הגדול ביותר של הכוכבת. אם בפעם הקודמת הנושא היה היהודים שלא יפסיקו לבנות לעולם, בשיר הזה חוזרת ארפא להתנתקות אליה באו כמו כדור הריסה וגו'. צפו.

 

 

 

 

נכון להיום יש כ-160 אלף אלף הקלקות לקליפ הקודם לאחר שנכתב עליו באתרים רבים ברחבי העולם. "הפכתי ליקירת המדיה (או המטרה)", כותבת ארפא בבלוג שלה, "וידאו שחשבתי שלא ישיג יותר מ-2,500 צפיות, פתאום הפך ל'פרודיה הכי גרועה למיילי סיירוס' (כאילו שהכתב המואר של הניו יורק מגזין ראה את השאר)"'. ארפא מוסיפה כי לאנטי ציונים וציונים הארד קור היה דברים לומר "לא תמיד בצד החיובי", ועדיין - היא גאה בפרויקט.

 

לגבי הקליפ החדש, למקרה שמישהו חושב שארפא לועגת לתושבי גוש קטיף לשעבר היא אומרת ל-ynet מחשבים: "אני מחשיבה עצמי מהמפונים. אני נגררתי מבית הכנסת בנווה דקלים אחרי שגרתי איתם שלושה שבועות. לא איבדתי כל כך הרבה כמוהם או סבלתי כמוהם מטראומה, אבל הרגשתי את הכאב ואת העוול שנעשה להם ולרבים אחרים. הייתה קריסה מוחלטת של אמונה של הדור הצעיר במוסדות - הדתיים והמדיניים".

 

וכן, היא יודעת שיש שלא יאהבו קליפ שכזה. "אני לא חושבת שהדתיים יותר יקבלו בהבנה את הלבוש הלא צנוע ואני בסדר עם זה. עבורי, זה קרב לחופש של ביטוי יהודי ופולחן".

 

הוצאת את הווידאו על רקע מותו של שרון מוביל ההתנתקות?

"התחלתי לעבוד עליו לפני כמה שבועות וסיימתי את העריכה כשבוע לפני שהמצב של שרון החל להתדרדר. תכננתי להוציא את זה כמה ימים לפני מותו, אבל אולי מטאפיסית, התזמון אינו מקרי. שהרי הפעולה האחרונה שלו הייתה כל כך בעייתית מוסרית ואסטרטגית, וגרמה נזק ליהודים ולערבים כאחד".

 

 

 

אז מיילי סיירוס התשובה?

"אני מנסה לעצור את ישראל מלהפוך לדיקטטורה יהודית. פוליטיקאים צריכים לשרת ציבור ולא הפוך, ואם צריך את מיילי סיירוס רוכבת על כדור הריסה בשביל זה, אז שיהיה. ואם אנשים באמת רוצים לכבד את זכרו ומורשתו של אריק שרון, אז שהמוות שלו לא יחנוק את חופש הביטוי במדינה שהוא נלחם עבורה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים