שתף קטע נבחר

"מהיום האתר בכל הכוח עם ישי ונגד דרעי"

חדשות 10 פרסם עדות של כתבת אתר "בחדרי חרדים", ולפיה הבעלים ביקש להטות סיקור ש"ס בשביל מימון. תגובתו: אין שחר, היא פוטרה ומתוסכלת

העדות שמסעירה את ש"ס: דבריה של הכתבת הפוליטית באתר "בחדרי חרדים" כפי שמובאים בבית המשפט, מוסיפים שמן למדורת מערכת היחסים המתוחה בצמרת המפלגה בין היו"ר אריה דרעי לבין האיש שאותו החליף, אלי ישי. הפרטים החדשים פורסמו אמש (יום ב') בחדשות 10.

 

רביב דרוקר דיווח כי "בחדרי חרדים" נקנה לאחרונה על ידי מאיר גל, פרסומאי חרדי צעיר, ואחר כך החלה טלטלה גדולה באתר שהולידה דיון סוער לפני כמה ימים בבית הדין לעבודה בתל אביב. שרי רוט, הכתבת הפוליטית הבכירה של האתר שגם נשואה לעורך הראשי שלו, מסרה בעדותה כי "ניתנה הוראה על ידי המו"ל (מאיר גל) - כולם שוחטים את אריה דרעי", וציטטה אותו לכאורה: "למה אנחנו לא שוחטים?".

 

עוד לפי הפרסום, הוראה שנייה שעליה דיווחה רוט הייתה SMS מפורש לכאורה מגל: "מהיום אנחנו בכל הכוח בצד של אלי ישי, בכל הכוח נגד אריה דרעי. אני מבקש ממך לפעול בהתאם".

 

בחלק אחר של העדות, לפי דרוקר, סיפרה רוט על דברים נוספים שאמר לכאורה בעלי האתר גל: "מכיוון שהאתר המתחרה שלנו 'כיכר השבת' שייך לצד של אריה דרעי, אין לנו סיכוי לקבל כסף מאריה דרעי. אתמול בשתיים בלילה הייתה לי שיחה עם צבי עמר,

 אחד האנשים העשירים השייכים לקבוצה של אלי ישי, אבל יש לי בעיה כי כשהעורך הראשי לא זורם איתי, אני לא יכול לרשום צ'קים עם אלי ישי".

 

"כעיתונאית אובייקטיבית ומקצועית זה הריח לי לא טוב, שזה תמורת כסף", סיכמה רוט את עדותה כפי שהובאה בערוץ 10.

 

באותו משפט נשאל גל על התייצבותו לצד ישי ואמר לפי הדיווח: "אני לא מכחיש, ומחויבותי כמוציא לאור היא לקבוע קו ואג'נדה". כשנשאל אם אינו רואה בכך סתירה, אמר שוועדת האתיקה תידרש לעניין. על העניין הכספי הוא לא נשאל באותה עדות, הוסיף דרוקר.

 

צבי עמאר, איש עסקים המקורב לישי, מסר בתגובה לערוץ 10: "לא דיברתי עם מאיר גל בטלפון. לא התבקשתי מעולם לתמוך ב'חדרי חרדים' ומעולם לא תמכתי באתר הזה". מאיר גל מסר: "מדובר בעובדת מתוסכלת שפוטרה ובגיבובי שטויות חסרות כל שחר. אינני מכיר את מר עמאר אך מאחל לו כל טוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
דרעי וישי בימים אחרים
צילום: גיל יוחנן
מומלצים