שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שר הפנים הנחה: אשרו לרוז לשיר בישראל

  פרסום ראשון: ל-ynet נודע כי לבקשתו של השר גדעון סער, במשרד הפנים מתכוונים לאשר לזוכת "אקס פקטור" לעבוד בישראל כזמרת. האישור כפוף להסכמת מעסיקתה הנוכחית

  פרסום ראשון: שר הפנים גדעון סער הנחה את רשות האוכלוסין וההגירה לאשר לרוז פוסטאנס, זוכת "אקס פקטור", היתר לעבוד כזמרת בישראל.

   

  רוז פוסטאנס אחרי הזכייה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  רוז פוסטאנס אחרי הזכייה(צילום: עידו ארז)

  כפי שנחשף ב-ynet יממה לאחר זכייתה, פוסטאנס שוהה בישראל עם אשרת עבודה התקפה רק למקצוע הסיעוד ונאסר עליה לעסוק במוזיקה תמורת כסף. כעת, עם בקשתה לקדם את עיסוקה כזמרת, החליט סער להיענות לבקשתה ולאשר לה היתר עבודה כאמנית. מתן ההיתר יהיה כפוף לאישור משפחת המטופלת אצלה שהתה ועבדה עד כה.

   

  שר הפנים גדעון סער. התערב - ורוז תוכל לשיר (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
  שר הפנים גדעון סער. התערב - ורוז תוכל לשיר(צילום: עידו ארז)

  היום (ב') כאמור הגיעה למשרד הפנים, שם הוצגו בפניה שתי אופציות לפיתרון המצב:

  הראשונה היא לקבל אשרה של זמרת בלבד, ובכך תתבקש לעזוב את עבודתה ומעסיקתה בחמש השנים האחרונות. האפשרות השנייה היא להמשיך לשיר במקביל לעבודתה כעובדת סיעודית. פוסטאנס ביקשה לעבוד כזמרת בלבד.

   

  בשני המקרים, יש להדגיש, הדבר דורש את הסכמת האשה אצלה עבדה פוסטאנס - כשעל פי גורמים בסביבתה, המעסיקה שמעדיפה להתרחק מאור הזרקורים לא תערים קשיים על הזוכה הטרייה. גורמים ברשות האוכלוסין אישרו ל-ynet את הפרטים בדבר ההצעות החלופיות של רוז.

   

  עופר מנחם, בשם "ארומה מיוזיק" המייצגת את פוסטאנס, מסר בתגובה: "רוז היתה במשרד הפנים והיא ומנהליה מטפלים בנושא. אכן הוצעו לה כמה אופציות שונות בנושא וכעת שוקלים אותן ומטפלים בהן. ברגע שתהיה החלטה נעביר הודעה מסודרת".

   

   

  Read this article in English

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: טל גבעוני
  רוז פוסטאנס, זוכת "אקס פקטור ישראל"
  צילום: טל גבעוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים