שתף קטע נבחר

שתי רקטות התפוצצו בשטח פתוח ליד אילת

סמוך לשעה 19:10 דיווחו תושבים באילת על שני פיצוצים עזים שנשמעו בעיר. כוחות ביטחון ושיטור סורקים את האזור בניסיון לאתר את זירות הנפילה

שתי רקטות נורו הערב (יום ב') לעבר אילת ונפלו בשטחים פתוחים באזור. כך נמסר מדובר צה"ל. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. עדיין לא אותרו שרידי הרקטות והסריקות אחריהן נמשכות.

 

סמוך לשעה 19:10 דיווחו תושבים בעיר למייל האדום של ynet על קולות פיצוצים שנשמעו בעיר. ניידות משטרת מרחב אילת סורקים את האזור בניסיון לאתר את זירות הנפילה. מצה"ל נמסר כי הנושא נמצא בבדיקה.

 

עוד בחדשות:

טבעון: מפגינים נגד פיטורי מורה "שמאלני"

אונס ועוני: 140 מיליון ילדות יינשאו תוך עשור

סריקות המשטרה באזור אילת, הערב (צילום: מאיר אוחיון ) (צילום: מאיר אוחיון )
סריקות המשטרה באזור אילת, הערב(צילום: מאיר אוחיון )
 

לפני כמה חודשים נורתה רקטה נוספת מסיני לשטח ישראל, וחמישה ימים לאחר מכן איתר צה"ל את שרידיה בשטח פתוח בהרי אדום.  בחודש אוגוסט יירטה סוללת "כיפת ברזל" רקטה ששוגרה לעבר שטח מיושב באזור. ממד"א נמסר אז כי שני בני אדם

לקו בחרדה. צה"ל והמשטרה פתחו בסריקות לאחר הירי אך לא מצאו עדויות לנפילות רקטות בשטחי העיר. באפריל האחרון נורו שתי רקטות לאילת, ולא גרמו לנפגעים או לנזק.

 

גיא, עובד בחנות בקניון "מול הים", סיפר כי טיפל בלקוחות כאשר נשמע פיצוץ עז שהרעיד את החלונות - ללא אזעקה מוקדמת. "יצאנו למרפסת של הקניון ושם היו כמה תיירים. הם סיפרו שלפני הפיצוץ ראו אור חזק בשמים", אמר. "קמתי לפתוח את הדלת של המרפסת ואז שמענו רעש חזק והבניין רעד", הוסיפה קסם, תושבת העיר שגרה בסמוך למלון "מרידיאן".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מאיר אוחיון
סריקות באילת, הערב
צילום: מאיר אוחיון
מומלצים