שתף קטע נבחר

חשד: סייעת בצפון הורתה לילדים להכות ילד

האישה בת ה-50 חשודה כי אמרה לילדים בני שלוש להכות את חברם בגן בקריית אתא בגלל התנהגותו. היא הושעתה מתפקידה ותחקר. אמא: אנחנו בשוק

סייעת בגן פרטי בקריית אתא הושעתה היום (א') מתפקידה בחשד כי הורתה לילדים להכות ילד אחר, כבן שלוש. תלונה בעניין הוגשה לפני שלושה ימים ולאחר קבלת סרטי האבטחה מהגן, שנחשב לוותיק ומוערך, הוחלט לזמנה לחקירה מחר בתחנת משטרת זבולון.

 

עוד בחדשות ynet:

 

על פי החשד, האירוע התרחש ביום שני בזמן שהגננת לא הייתה בעבודה. על פי הנטען, הסייעת

 בת ה-50 הורתה לילדים להכות את הילד בשל התנהגותו. המוכה לא נזקק לטיפול רפואי, אך חזר הביתה נסער וסיפר להוריו על המקרה.

 

הורים נוספים בגן שמעו על האירוע מילדיהם. ביום חמישי חזרה הגננת לגן ושמעה על שהתרחש. יחד עם אמו של המוכה, היא הגישה תלונה במשטרה. במקביל, השעתה הגננת את הסייעת.

 

אחת האמהות סיפרה כי פרצה בבכי כאשר שמעה על המקרה. "לא הייתי בבית מספר ימים, ורק ביום שישי הייתה לי הזדמנות לשאול את הבת שלי מה קרה בגן באותו יום", טענה. "היא עוד הייתה מבועתת. היא סיפרה שהסייעת הושיבה את הילד על השטיח ואמרה: 'היא אמרה לנו שכל אחד ייתן לו בעיטה ברגל. אני לא רציתי לעשות את זה אבל היא הכריחה אותי'. הייתי ממש בהלם. היא סיפרה עוד, שהסייעת אמרה לילד 'אל תבכה, זה מגיע לך'".

 

האם סיפרה כי הגננת "מדהימה ואיכותית", אולם במהלך החודשים האחרונים היא התריעה בפניה על אלימות מילולית של הסייעת. "זה התחיל בכך שהיא הייתה צועקת, אבל לא עברה את הגבול", סיפרה. "בתקופה האחרונה זה כבר הפך

לצרחות, ואז התרעתי ואני יודעת שהגננת דיברה איתה והבהירה את הדברים. אני שמחה שהיא הושעתה ומבחינתנו, כהורים לילדים בגן, זה נגמר, אבל לבי על הגננת".

 

אם אחרת סיפרה כי שמעה על המקרה רק ביום חמישי במהלך חגיגת יום האם בגן. "לפי מה שהבנתי הילד שהוכה, הציק לילדים אחרים, ואז היא הורתה להם להרביץ ולבעוט בו, 'כדי שירגיש מה זה'. כולנו בשוק מהפרשה הזו, ויש עוד שאלה חשובה שעולה מהמקרה, והיא היכן הייתה הסייעת השנייה ומה היא עשתה. הרי לא ייתכן שהייתה רק סייעת אחת עם 35 ילדים", אמרה.

 

סגן מפקד משטרת זבולון, סנ"צ קובי קרני, אמר: "התחלנו בחקירה והיום קיבלנו לידינו סרטי אבטחה, שמתארים חלק מהאירועים. אנחנו בוחנים אותם כדי לראות אם יש בהם ראיות למקרה. הסייעת עצמה זומנה לחקירה מחר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים