שתף קטע נבחר

נהג הסעות מואשם: אנס ילדה כ-100 פעמים

תושב מזרח ירושלים מואשם כי במשך שש שנים התעלל בילדה, מאז הייתה בת 11. הוא הרדים אותה באוטובוס ההסעות ואנס, ואילץ אותה לצלם עצמה מקיימת יחסי מין

כתב אישום מחריד חושף מסכת התעללות בלתי נתפסת, שארכה שש שנים - בלי שאף אחד יפסיק אותה: פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לפני מספר ימים לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום המייחס לנהג הסעות, תושב מזרח העיר, יותר ממאה מעשי אונס בילדה. על פי המיוחס לנהג, מסכת ההתעללות בוצעה מספר פעמים בחודש במשך כשש שנים, מאז שהילדה הייתה בת 11 בשנת 2008 ועד השנה שעברה. במהלך אותם שנים בוצעו גם מעשים מחרידים באחותה של הילדה.

 

עוד בחדשות

 

כתב האישום כולל יותר ממאה עבירות אינוס, מעשה סדום, סחיטה באיומים, הדחה בעדות ועבירות מין נוספות. הנהג, שמיוצג על ידי עו"ד אריאל עטרי, מואשם כי כפה על הילדה גם לצלם את עצמה ואחרים במהלף קיום יחסי מין, ואיים עליה שאם תסרב יספר לאנשים על יחסי המין ביניהם והם ירצחו אותה.

 

על פי כתב האישום, בפעם הראשונה שבה ביצע בה את המעשים ריסס הנהג את הילדה בחומר שגרם לה לאבד את הכרתה ואנס אותה באוטובוס ההסעות. רק כשהתעוררה הבינה הילדה מה קרה והחלה לבכות. הנאשם איים אז על הילדה כי ישחטו אותה אם יידעו על המעשה.

 

כחודש לאחר מכן הנהג הסיע את חברותיה של הילדה לבתיהן, ואז אנס את הילדה תוך כדי שהוא מאיים עליה שירצח אותה אם תספר למישהו על מעשיו. מעשי האונס חזרו על עצמם בהזדמנויות שונות.

 

הנערה הוברחה לביתו כשהיא מחופשת

במשך השנים מעשי האונס אירעו גם בביתו של הנהג. המעשים הפכו מחרידים יותר ויותר עם השנים ובמהלך שנת 2011 הורה הנהג לנערה לצלם עצמה מקיימת יחסי מין עם בת משפחתה. הנהג אף הגיע, על פי האישום, לביתה של הילדה בזמן שאחיותיה ישנות ואנס אותה. במהלך אחת החקירות לאחר שנעצר ניסה הנהג לשכנע את הילדה לחזור בה מתלונתה.

 

סנגורו של הנאשם, עו"ד אריאל עטרי, מסר בתגובה כי "יחסי המין המפורטים בכתב האישום נעשו בשנתיים האחרונות בלבד, ומתוך הסכמה מלאה של המתלוננת. לפי העדויות בתיק החקירה, המתלוננת התפארה בפני חברותיה בבית הספר שהנאשם הוא החבר שלה ורק כשהדבר נודע לבני משפחה היא שינתה את גרסתה וטענה כי יחסי המין נכפו עליה מחשש שבני משפחה ירצחו אותה. ביקשנו לקבל את תרשומות הפייסבוק בין המתלוננת לנאשם המצביעות על קשר רצוני, וברגע שנקבל אותן הנאשם יזוכה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אילוסטרציה
צילום: shutterstock
עו"ד אריאל עטרי
מומלצים