שתף קטע נבחר

מאסר על מתיחה: במקום נמר, קעקעו איבר מין

צעיר אוסטרלי שכנע חברו להתקעקע בעודו בגילופין והבטיח שעל גבו יצויר סמל סיני. כשהחבר הציג את הקעקוע לראווה, הוא הזדעזע לגלות שמדובר באיבר מין ענק

מתיחה עם השלכות לכל החיים עלתה לצעיר אוסטרלי בעונש מאסר. כריסטופר ויליאם לורד, בן 23 מקווינסלנד, נידון בסוף השבוע לשנת מאסר על שהבטיח לחברו קעקוע של סמל סיני - בשעה שעל גבו צויר ללא הסכמתו איבר מין זכרי באורך 40 ס"מ.

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

 

לפי הדיווח ב"קווינסלנד טיימס", את הקעקוע צייר צעיר שלישי, מתיו פרנסיס ברדי (24), שכבר נידון לשנת מאסר בפועל ולשלוש שנות מאסר על תנאי על חלקו במעשה. לפי האישום, שלושת החברים השתכרו בביתו של ברדי באוקטובר 2010 והנאשמים שכנעו את חברם לתת לברדי לקעקע אותו.

 

הם סיכמו שברדי יצייר על גבו סמל של יין וינג, ולצדו דרקון ונמר. שני הנאשמים לקחו את חברם לחדר השינה לצורך הקעקוע ושם, במקום למלא את בקשתו של הצעיר, צייר ברדי על גבו איבר מין זכרי ומתחתיו משפט שרומז כי הוא הומו, שאותו רשם בשגיאות כתיב.

 

עוד בטרם גילה את הטעות, התלונן הקורבן שברדי מכאיב לו וביקש ממנו לעצור, אך הוא המשיך בכל זאת.

גם לורד התעקש וטען כי הקעקוע "נראה אדיר". הוא גם סיפר לו שברדי כבר סיים לצייר את סמל הין וינג והחל בקעקוע הדרקון.

 

רק מאוחר יותר, כאשר הקורבן הראה את הקעקוע לחבריו, התברר לו מה באמת מופיע על גבו. "לא נראה לי שזה הקעקוע שביקשת", הם אמרו לצעיר המזועזע. עם פרסום המקרה, מקעקע מקצועי הציע את עזרתו וכיסה ללא תשלום את הקעקוע הבעייתי בציור אחר.

 

לורד הורשע בתקיפה ובגרימת חבלה חמורה. במשפטו הצהיר השופט כי מדובר בקעקוע "מחריד" והאשים את לורד ואת ברדי בכך שניצלו לרעה את המצב הפגיע של חברם. "נהגתם בצורה אומללה כלפי צעיר רגיש שסבל ממוגבלות", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים