שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   המבצעים הפיננסיים: ביטוח מוזל ליום האישה
   ביטוח בהוזלה לנשים - לקראת יום האישה, מבצע גיוס לבנק החברתי וספר עזר למסחר בבורסה - חדש על המדף הפיננסי

   ייעוץ משכנתאות

   קבוצת קלי מרחיבה את תחומי פעילותה ומשיקה את "קלי משכנתא" - שירות למתן ייעוץ מקצועי למיחזור ושיפור תנאי המשכנתא וביטוח המשכנתא, בשיתוף עם חברת פריים ניהול משכנתאות.

    

   לקוחות קבוצת קלי ייהנו מפגישת ייעוץ חינם, לבדיקת כדאיות המיחזור או לייעוץ בנטילת משכנתא חדשה, ומהטבה משמעותית במחיר השירות. כמו כן, בקלי יבחנו את ביטוחי החיים הנלווים למשכנתא של שני בני הזוג, במטרה להוזיל את עלויות ביטוח המשכנתא.

    

   הבנק הקואופרטיבי ממשיך לגייס חברים

   'אופק', הפועלת להקמת הבנק הקואופרטיבי הראשון בישראל, הודיעה לאחרונה כי חצתה את רף אלף החברים, שרכשו מניית חברות באגודה.

    

   אלף החברים הראשונים, גויסו במסגרת שלב "גיוס שקט", שאפיין את תקופת ההרצה של אופק, שהחלה בנובמבר 2013, עם פתיחת מוקד הפניות הטלפוני ופתיחת האפשרות לרכוש מניית חברות ב'אופק', בעלות של 3,000 שקל, דרך אתר האינטרנט.

    

   מנתונים שמפרסמת 'אופק' על פרופיל המצטרפים עולה שממוצע גיל החברים ב'אופק' עומד על 50. קבוצת הגיל הגדולה ביותר שרכשה מניית חברות באופק היא של הגילאים 60 עד 65 עם 121 חברים. קבוצת הגיל השנייה מבחינת מספר החברים הם בני 55-60 עם 119 חברים. בני 30-35 הם הקבוצה השלישית בגודלה עם 104 חברים.

    

   החל מחודש מרץ תצא לפועל פעילות השטח ב'אופק'. במסגרת זו, יתקיימו עשרות חוגי בית ומפגשי גיוס בבתים פרטיים, במוסדות ציבור, בארגונים וחברות במשק. 

    

   מבצעי ביטוח ליום האישה

   לקראת יום האישה הבינלאומי שיתקיים ב- 8 למרס, חברת הביטוח AIG מציעה הטבות המיועדות לנשים.

    

   נשים שירכשו ביטוח רכב בשבוע שלפני ה-8 למרס, יזכו לשירותי גרירה בחינם למשך שנה, זאת בנוסף לכל המבצעים וההנחות שיהיו בתוקף בעת הצטרפותן לביטוח.

    

   בנוסף, אישה שתצטרף לביטוח חיים בימי המבצע, תקבל 50% הנחה לשנה הראשונה לביטוח. ובביטוחי הבריאות וביטוח תאונות אישיות - יינתן חודש חינם.

    

   הטבה בביטחי הבריאות

   חברת הפניקס תעניק לחלק מלקוחות ביטוחי הבריאות שלה, שדרוג אוטומטי.

    

   המבוטחים בכיסויים "סל הזהב", "קו עולמי מורחב", "מחליפי ניתוח" ו"השתלות ועוד", יקבלו שדרוג אוטומטי לכיסויים המשופרים והעדכניים של החברה אשר הושקו בחודש שעב, ללא תוספת פרמיה וללא הצורך במילוי טופס בקשה לעדכון פוליסה קיימת.

    

   הכיסויים החדשים יחולו על המבוטחים החל מה- 1 במארס 2014. הודעה בדבר העדכון תשלח למבוטחים במסגרת הדיוור השנתי לשנת 2013.

    

   עבור מבוטחים קיימים בכיסויים ישנים יותר, יוצע שדרוג לפוליסה בתוספת פרמיה ולחלק מהכיסויים תידרש הצהרת בריאות ותהליך חיתום.

    

   מדריך למסחר בבורסה

   ספר חדש "בורסה – המדריך לקבלת תוצאות", מציע סיוע למשקיעים חדשים ומשקיעים בבורסה, חסרי ניסיון.הספר, הכתוב בגובה העיניים, מציע הדרכה למי שרוצה להשקיע נכון ולהבין איך וכמה להשקיע.

    

   הספר, שחיבר צביקה ברגמן, מנסה להסביר את חוקי המשחק בבורסה - מהו ניצחון ואיך משיגים אותו, כמה באמת אפשר להרוויח, איך להתחיל, מתי לקנות מניות, מתי למכור ואילו טעויות לא לעשות ובעיקר  - ממה להיזהר.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים