שתף קטע נבחר

הפתיחה המצויינת של ג'ימי פאלון

כל הוליווד התגייסה לעזור לג'ימי פאלון ב'טונייט שואו' כשג'יי לנו פרש. האם הוא מה שהמיינסטרים משווע לו?

גם ממרחק של ארבע שנים, קונאן או'בריאן עדיין זוכר היטב את היום בו התעורר ושמע כי הקריירה שלו כמגיש ה'טונייט שואו' נגמרה. שבעה חודשים דלי רייטינג באחת העמדות היוקרתיות בטלוויזיה הספיקו לראשי NBC לאבד את הסבלנות, ובפוטש מכוער להפליא הם החזירו למשבצת את ג'יי לנו. ארבע שנים אחרי, או'בריאן מגיש תכנית לילה שמגדירה מחדש את הנישה בערוץ כבלים, לנו יצא לפנסיה ושניהם לא מחליפים מלה ומתעלמים זה מזה. אבל לפני מספר שבועות, ביום בו שודרה תכנית הפרידה הסופית בהחלט של לנו, אמר קונאן במונולוג הפתיחה שלו: "אולימפיאדת החורף נפתחת, סוף סוף NBC מצאו מישהו שלא אכפת לו להעביר את הלפיד". הקהל הגיב בחצי דקה של מחיאות כפיים, וקונאן הוסיף: "הרשיתי לעצמי בדיחה אחת, אבל היא היתה טובה".

 

המרירות של קונאן או'בריאן היא מהמוצדקות. הנפילה שלו ממעמד הדייויד לטרמן הבא למישהו מוכר פחות מג'ימי קימל, היא עצובה ולא באשמתו. זו היתה טעות לתת לו את ה'טונייט שואו', אמריקה לא היתה מוכנה אליו. המעבר מג'יי לנו הלא מזיק – גם אם לא ממש מצחיק – לג'ינג'י השרוט היה רדיקלי מדי. הדודה והדוד מאוהיו לא הבינו מה הוא רוצה מהם והלכו לישון עד שג'יי חזר.

 

מארח את מישל אובאמה

 

או'בריאן עזב את NBC עם 45 מיליון דולר פיצויים, אבל הוא כבר לעולם לא יגיש את ה'טונייט שואו', כי האיש שקיבל את הגביע הקדוש בשבוע שעבר כנראה יחזיק אותו הרבה שנים. השבוע הראשון של קדנציית ג'ימי פאלון הביא ל'טונייט שואו' את הרייטינג הטוב ביותר שלה ב-20 השנים האחרונות, גם בזכות האולימפיאדה ובעיקר בזכות הרבה עזרה מידידים. הוליווד כולה התייצבה לחגוג עם פאלון במה שנראה כמו מפגן של 'תראו כמה חברים מגניבים יש לי, הם מוכנים לבוא אפילו סתם לקטע של 15 שניות'. עזבו הליווד, מישל אובמה באה לתת עוד דחיפה לרייטינג, התקשורת והקולגות עטפו את פאלון במפגן נדיר של רצון טוב, והוא עף עם זה לפתיחה עתירת באזז.

 

עם ג'סטין טימברלייק

 

אבל, זה רק השבוע הראשון. אף אחד לא זוכר את השבוע הראשון של ג'וני קרסון, כולם כן זוכרים את השבוע האחרון שלו, 30 שנה אחרי. פאלון החביב - מוכשר יותר מג'יי לנו והרבה פחות רדיקלי מקונאן - נראה כמו האיש הנכון בטיימינג הנכון לקהל של ערוץ מיינסטרים שמחפש את עצמו מאז הלכו סיינפלד ואי.אר לעולם שכולם שידורים חוזרים. אפשר רק לקוות בשבילו שהוא חכם מספיק כדי לדעת שאם הרייטינג ישקע, הוא ישקע יחד איתו. ואם הוא לא בטוח, שירים טלפון לקונאן או'בריאן, אי שם בערוץ 247.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
קפטן אמריקה. פאלון
צילום: AP
מומלצים