שתף קטע נבחר

מהגר אפריקני הוברח בתוך מזוודה. צפו

שוטרים הבחינו בגבר גורר מזוודה בקושי רב בעת שניסה לחצות למובלעת ספרדית במרוקו. כשהשוטרים פתחו את המזוודה הם גילו בה את המהגר

מטען עודף: משטרת ספרד עצרה אתמול (יום א') אזרח מרוקני, בחשד שניסה להבריח בתוך מזוודה מהגר אפריקני למלילה, מובלעת ספרדית הממוקמת בשטח מרוקו. צפו בניסיון ההברחה הכושל.

 

השוטרים החלו לחשוד בגבר בן ה-39 לאחר שהבחינו כי הוא גורר את המזוודה שלו בקושי רב בעת שניסה לחצות ברגל את מעבר הגבול בני אנצר.
 

עוד סיפורים חמים – בפייסבוק שלנו

 

בהודעת משרד הפנים הספרדי נאמר כי החשוד התבקש לעבור דרך בדיקת המזוודות, אך הוא התעלם מבקשת השוטרים והחל להימלט בניסיון לחצות את הגבול תוך שהוא נוטש את המזוודה. לאחר מרדף קצר הצליחו השוטרים לעצור אותו. בינתיים, המזוודה נותרה נטושה וכשנפתחה גילו השוטרים ההמומים שבתוכה היה צעיר בן 19 שטען כי הגיע ממאלי.

 

נגד הגבר המרוקני הוגשו אישומים בגין פשעים נגד זרים וסחר בבני אדם. המהגר צפוי להעיד נגד המבריח בבית המשפט ולאחר מכן כנראה יגורש בשל היותו מהגר בלתי חוקי.

 

מקרים של הברחת מהגרים בלתי חוקיים ממדינות צפון אפריקה למובלעות הספרדיות קיוטה ומלילה הממוקמות בשטח של מרוקו שכיחים מאוד.

 

לאחר שהם נתפסים, ממשלת ספרד נוהגת לאכלס אותם במרכזי שהייה בזמן שנבדקות הזהויות שלהם ואז הם מגורשים בחזרה. מאות מהגרים משתקעים במשך שבועות ואפילו חודשים מחוץ לגבול ומנסים לחצות אותו דרך טיפוס על הגדרות ואף מעקף דרך שחייה בים. חלקם מצליחים וחלקם לא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
מהגר התגלה לעיני השוטרים
צילום: רויטרס
מומלצים