שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הלם קרב ושנת הסוס באסטרולוגיה הסינית

  מה הקשר בין הלם קרב לשנת הסוס באסטרולוגיה הסינית? שרונה פומס נכנסת לנסכי נשמתו של הלום קרב ובודקת מה המפה אומרת על התנהלותו, מה הסינים אומרים על זה ומה צפוי לו השנה

  הלם קרב הוא נושא רגיש, ניתן להבחין בין הלומי קרב נראים לעין לבין אלה המדחיקים בלי לקרוא לזה בשם המפורש. אני באופן אישי מכירה כמה גברים כאלה המתפקדים מצויין בעבודה אך בלילות "שדה הקרב" קורא להם ועם אור יום משפיע על היחסים שלהם עם הסביבה ועם עצמם.

   

  מה הקשר לשנת הסוס המאפיינת את שנת 2014? ובכן, ריבוי של אלמנט האש יכול להביא אצל רבים שמחה ואופטימיות. עם זאת, במצבים של חוסר איזון עודף של האלמנט במפות אסטרולוגיות עלול להביא גם נדודי שינה, סערות רגשיות ודיכאון את ההיפך. ביקשתי לבדוק מפה אסטרולוגית סינית של הלום קרב -

   


  מפת הלום קרב

  מפת הלום קרב
  שנה חודש יום שעה עשור 19-28 עשור 29-38

   

  עשור 39-48
  ין עץ שור ינג עץ קוף ינג אדמה

  קוף

  ינג אדמה

  סוס

  ינג מים

  סוס

  ין מתכת

  נחש

  ינג מתכת

  דרקון

   

  הסינים לא יכנו את זה בשם זה או אחר, אך אותם היבטים נראים במפות של אנשים בעלי קשיים מנטליים, רגשיים ופסיכולוגיים. בנוסף, ניתן לראות אם

  מדובר במחלה פיזית או אחרת. במפה רואים בגורל ינג אדמה בעימות עם ינג עץ, בעימות עם ינג מים בעשור וניכר שהוא חווה לחצים מכל עבר כשב"שדה הקרב" הזה המלחמות הן שלו עם עצמו.

   

  עשור של סוס פוגש את הסוס בעמודת השעה מייצג בעיות רגשיות ופסיכולוגיות נסתרות הניכרות בעיקר בתוכו. בעשור הבא המפגש בין הנחש לקוף מחזק היעדר יציבות רגשית וחוסר איזון מנטלי. שנת הנחש שהיתה ב-2013 לא הקלה וכך גם לא שנת הסוס ב-2014. ניכר שהקלה תגיע בעשור הזה באופן ספציפי ב-2015 .

   

  באופן כללי רואים אדם מוכשר, אמן רגיש, עשיר ברעיונות, מצבו הכלכלי טוב, הוא נהנה מחיים של גיוון ועניין, ומגיל 39 מצבו משתפר יותר ויותר ואז הוא גם יחווה יציבות ושלווה גדולה יותר בחייו. עד אז עודף המתכת מעורר אצלו ביקורת פנימית ושיפוט, קושי לעבד כאב, פרפציוניזם וראש עסוק מידי בזכרונות ובשימור העבר היוצר נתק הולך וגובר בין הראש לבין הלב.

   

  תמיכה מתבקשת במקרה זה כמו צורך בתשומת לב, אהבה וגישה אימהית מגוננת. מגיל 39 הוא יכול לצאת מזה ולעשות מפנה בחיים של אנשים אחרים. רבים מהאנשים הנמצאים בשדה הקרב האישי מתהלכים ביננו שקופים או נראים כאלה שהראש עובד אצלם יותר מידי והמחיר שהוא גובה הוא עצום בעיקר כשהוא מנותק מהלב. שנת הסוס החלה השנה תחזק את הצורך לאחדות פנימית ומוטב לשים לזה לב, תרתי משמע.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים